Chat
zamknij

Szablony główne - głosowanie

(C) Forain ♥

Dobra, możecie mnie zabić :) Zezwalam wam na to, bo najchętniej sama wymierzyłabym sobie karę, lecz a) nie mam na to siły b) lubię swoje życie. Sezon na kichanie, smarkanie i kasłanie uważam za otwarty. Zresztą, dziwi was to? Co roku jestem chora. Zawsze na początku października. To takie ciążące na mnie fatum. O ile rok temu fajnie było zostać w domu dzień, może dwa, o tyle teraz źle się z tym czuję. Nie ma mnie na lekcjach, a co za tym idzie - zaległości. Obawiam się tego, ile przepisywania mnie czeka. Tak czy siak, uważam jednak, że decyzja o pozostaniu w ciepłym łóżeczku była słuszna. Tymczasem dziś czeka was głosowanie...

Aby podejrzeć szablon, kliknij w umieszczony nad miniaturką tytuł bloga.

Co należało zrobić?


Sprytni i ciekawscy czytelnicy z pewnością zauważyli mój facebookowy apel dotyczący tego, aby uważnie przyglądać się opublikowanym notkom, gdyż może pojawić się konkurs. Tak też się stało. Pod artykułem autorstwa Allison pt. "Czy wygląd blogów jest ważny?" pojawiła się krótka adnotacja na temat tego, iż można zgłaszać swoje blogi do konkursu na najładniejszy szablon główny, jak i dostarczać ich krótkie opisy. Wyniki miały pojawić się wczoraj, lecz ich publikacja następuje dzisiaj z przyczyn ode mnie niezależnych :) Na samym dole znajdziecie link do sondy, w której wybierzecie najciekawszą z prac. Wyniki za równiutki tydzień pojawią się na naszym fanpejdżu!

Rinne tworzy


Rinne: Szablon główny, w którym pierwszy raz pojawiło się logo bloga oraz motto/hasło 'no graphic no life'. Zawiera parę animacji, w tym mrugająca postać, płomienie, płonące logo po najechaniu (znajduje się na środku menu), które po kliknięciu ujawnia okienko z galerią. Pierwsza próba stworzenia czegoś w stylu MMORPG. W tle bloga słychać trzaskające płomienie.

Panda Graphics


Załoga Panda Graphics: Przygotowanie szablonu z uwagi na prokrastynację Tyler trwało niezwykle długo. Uważamy jednak, że wyszło mu to na dobre. Jednak to nie ona jedna czuwała nad pracami nad głównym. Należy podkreślić, że pracowały nad nim aż trzy osoby: wyżej wspomniana Tyler, k4sper oraz Zielony Kociak. Użytkowniczki bloga z efektu są bardzo zadowolone. Wszystkie szabloniarki wyrażały swoje zainteresowanie i aprobatę już w początkowych fazach projektu. Doradzałyśmy sobie i podsuwałyśmy sobie wzajemnie pomysły. Samych projektów nagłówka było kilka. Zdecydowałyśmy się na pewne innowacje, z których wcześniej nie korzystałyśmy, przez co powstał taki, a nie inny szablon. :)Mamy nadzieję, że naszym czytelnikom podoba się tak samo jak nam.

Land of grafic


Załoga Land of grafic: Szablon główny został wykonany przez Hanchesterie z pomocą Css Lydii. Jego głównym zamysłem było przedstawienie odcieni nocy.

Diaphanerose


Breath: Coś o szablonie? Hm... co tutaj dużo mówić lubię minimalizm i przejrzystość, wydaje mi się ze taki właśnie jest mój szablon :D

Oddaj głos w sondzie - klik


Jestem pewna, że każdy ma swojego faworyta. Możecie na niego zagłosować w sondzie, która już za równiutki tydzień wyjawi nam, który ze wszystkich w dniu dzisiejszym przedstawionych szablonów jest tym najładniejszym, najbardziej efektownym i funkcjonalnym. Liczę na waszą frekwencję :) Wyniki pojawią się 12 października po południu na katalogowym fanpejdżu, co podkreślam po raz enty. W komentarzach możecie wypowiadać się na temat poszczególnych prac, lecz brane pod uwagę będą jedynie wyniki ankiety.

6 komentarzy:

 1. Czo tak mało osób się zgłosiło? :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nad tym ubolewam...

   Usuń
  2. Zapomniałam zgłosić WS :( A gadałam o tym z Agatą i lipa... No nic, następnym razem muszę to zrobić od razu. Przekładanie na "za chwilę" jest złem ;)

   Usuń
  3. A nie mówiłam? :) Macie nauczkę, no. Następnym razem musicie pamiętać o terminach. Życie mnie nauczyło, że późniejsze przekładanie/przedłużanie nic nie daje, więc trzymam się kurczowo wyznaczonych dat :P

   Usuń
 2. Cudne miniaturki.
  Smutno mi, że mogę oddać tylko jeden głos bo moim zdaniem wszystkie te szablony są naprawdę dobre. @.@

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda ze tak malutko prac, i tak samo jak kociak ubolewam, ze mozna glosowac tylko na jeden szablon ;c

  OdpowiedzUsuń