Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Szablony główne - głosowanie

Autor: Weronika

(C) Forain ♥

Dobra, możecie mnie zabić :) Zezwalam wam na to, bo najchętniej sama wymierzyłabym sobie karę, lecz a) nie mam na to siły b) lubię swoje życie. Sezon na kichanie, smarkanie i kasłanie uważam za otwarty. Zresztą, dziwi was to? Co roku jestem chora. Zawsze na początku października. To takie ciążące na mnie fatum. O ile rok temu fajnie było zostać w domu dzień, może dwa, o tyle teraz źle się z tym czuję. Nie ma mnie na lekcjach, a co za tym idzie - zaległości. Obawiam się tego, ile przepisywania mnie czeka. Tak czy siak, uważam jednak, że decyzja o pozostaniu w ciepłym łóżeczku była słuszna. Tymczasem dziś czeka was głosowanie...

Aby podejrzeć szablon, kliknij w umieszczony nad miniaturką tytuł bloga.

Co należało zrobić?


Sprytni i ciekawscy czytelnicy z pewnością zauważyli mój facebookowy apel dotyczący tego, aby uważnie przyglądać się opublikowanym notkom, gdyż może pojawić się konkurs. Tak też się stało. Pod artykułem autorstwa Allison pt. "Czy wygląd blogów jest ważny?" pojawiła się krótka adnotacja na temat tego, iż można zgłaszać swoje blogi do konkursu na najładniejszy szablon główny, jak i dostarczać ich krótkie opisy. Wyniki miały pojawić się wczoraj, lecz ich publikacja następuje dzisiaj z przyczyn ode mnie niezależnych :) Na samym dole znajdziecie link do sondy, w której wybierzecie najciekawszą z prac. Wyniki za równiutki tydzień pojawią się na naszym fanpejdżu!

Rinne tworzy


Rinne: Szablon główny, w którym pierwszy raz pojawiło się logo bloga oraz motto/hasło 'no graphic no life'. Zawiera parę animacji, w tym mrugająca postać, płomienie, płonące logo po najechaniu (znajduje się na środku menu), które po kliknięciu ujawnia okienko z galerią. Pierwsza próba stworzenia czegoś w stylu MMORPG. W tle bloga słychać trzaskające płomienie.

Panda Graphics


Załoga Panda Graphics: Przygotowanie szablonu z uwagi na prokrastynację Tyler trwało niezwykle długo. Uważamy jednak, że wyszło mu to na dobre. Jednak to nie ona jedna czuwała nad pracami nad głównym. Należy podkreślić, że pracowały nad nim aż trzy osoby: wyżej wspomniana Tyler, k4sper oraz Zielony Kociak. Użytkowniczki bloga z efektu są bardzo zadowolone. Wszystkie szabloniarki wyrażały swoje zainteresowanie i aprobatę już w początkowych fazach projektu. Doradzałyśmy sobie i podsuwałyśmy sobie wzajemnie pomysły. Samych projektów nagłówka było kilka. Zdecydowałyśmy się na pewne innowacje, z których wcześniej nie korzystałyśmy, przez co powstał taki, a nie inny szablon. :)Mamy nadzieję, że naszym czytelnikom podoba się tak samo jak nam.

Land of grafic


Załoga Land of grafic: Szablon główny został wykonany przez Hanchesterie z pomocą Css Lydii. Jego głównym zamysłem było przedstawienie odcieni nocy.

Diaphanerose


Breath: Coś o szablonie? Hm... co tutaj dużo mówić lubię minimalizm i przejrzystość, wydaje mi się ze taki właśnie jest mój szablon :D

Oddaj głos w sondzie - klik


Jestem pewna, że każdy ma swojego faworyta. Możecie na niego zagłosować w sondzie, która już za równiutki tydzień wyjawi nam, który ze wszystkich w dniu dzisiejszym przedstawionych szablonów jest tym najładniejszym, najbardziej efektownym i funkcjonalnym. Liczę na waszą frekwencję :) Wyniki pojawią się 12 października po południu na katalogowym fanpejdżu, co podkreślam po raz enty. W komentarzach możecie wypowiadać się na temat poszczególnych prac, lecz brane pod uwagę będą jedynie wyniki ankiety.

6 komentarzy:

 1. Czo tak mało osób się zgłosiło? :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nad tym ubolewam...

   Usuń
  2. Zapomniałam zgłosić WS :( A gadałam o tym z Agatą i lipa... No nic, następnym razem muszę to zrobić od razu. Przekładanie na "za chwilę" jest złem ;)

   Usuń
  3. A nie mówiłam? :) Macie nauczkę, no. Następnym razem musicie pamiętać o terminach. Życie mnie nauczyło, że późniejsze przekładanie/przedłużanie nic nie daje, więc trzymam się kurczowo wyznaczonych dat :P

   Usuń
 2. Cudne miniaturki.
  Smutno mi, że mogę oddać tylko jeden głos bo moim zdaniem wszystkie te szablony są naprawdę dobre. @.@

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda ze tak malutko prac, i tak samo jak kociak ubolewam, ze mozna glosowac tylko na jeden szablon ;c

  OdpowiedzUsuń