Chat
zamknij

Informator dzienny

(C) Scar

Cześć i czołem! Jak tam po Mikołajkach? Zadowoleni z prezentów? Ja przeżywam właśnie drugi etap mojej jesienno-zimowej depresji, która pogłębia się z każdą kolejną informacją o nadchodzących kartkówkach. Ten tydzień jest dla mnie niezwykle ciężki; nauczyciele w końcu się obudzili i zorientowali, że muszą wystawić nam oceny. W normalnych warunkach wszystko obywałoby się tygodniami, lecz mój oddział jako pierwszy wyjeżdża na obóz (już trzeciego stycznia), co jest głównym powodem tego niekończącego się sprawdzania naszej wiedzy. Pocieszam się tym, że dopiero w lutym przyjdzie mi zajrzeć do książek. Myślę, że tylko ta myśl trzyma mnie przy życiu :) 


Oni potrzebują przerwy


(C) Fantazja

Tak jak każdy. Jesteśmy ludźmi, więc chęć odpoczynku nie jest dla nas niczym obcym. Każdy potrzebuje chwili wytchnienia, relaksu, minutki dla samego siebie. Tak było i w tych przypadkach. 11 listopada Fantazja (magic-breath.blogspot.com) zapowiedziała, że zawiesza swoją twórczość aż do grudnia.
"Dzień Dobry.Tak, tak to ja Fantazja. Nie zaginęłam, i nie zapomniałam o was, codziennie na telefonie wchodziłam na bloga by spojrzeć jak przeze mnie upada. Niestety ale takie są realia, taka jest szkołą. To nie są wakacje, dzięki którym mogłam siedzieć przy laptopie i robić nowe pracę. Naprawdę bardzo was za to przepraszam, ale od września nie zrobiłam nic nowego, dzisiejszy dzień był dla mnie takim malutkim przełomem. Przepraszam zarówno odwiedzających jak i zamawiających, jest mi strasznie głupio, bo wiem, że jeśli teraz wejdziecie będziecie się czegoś po mnie spodziewali, a pokaże wam jedynie marny nagłówek.Chcę jedynie powiedzieć, że potrzebuję krótkiej przerwy, prawdopodobnie do Grudnia, bo wtedy kończy mi się 1 półrocze. Obiecuję, że jak tylko się ogarnę wrócę do was, prawdopodobnie ze zdwojoną siłą, jak i pomysłami. Może nie koniecznie na tym blogu, ale wrócę :)"

Są z nami już roczek!


(C) Little Alpha

Ostatni miesiąc przyniósł nam sporo jubileuszy. Pierwsze urodziny obchodziły między innymi takie blogi, jak Graphic Catchers Illusion czy A-B City. Luna, autorka pierwszego z nich, borykała się ze sporymi problemami, które dotknęły zarówno jej sprzętu, jak i połączenia z internetem. Twórczyni drugiego bloga, Little Alpha, narzekała na brak aktywności ze strony czytelników. Jak mówi, choć blog ma wielu obserwatorów, pod notką nie pojawia się żaden wpis od osób go przeglądających. Dodam od siebie, że komentarze nie są miarą grafika. To, że ktoś ma 200 odpowiedzi od czytelników pod notką wcale nie oznacza, że cechuje go nadnaturalny talent.
Luna: Chciałam narobić pierdyliard szablonów -Tak naprawdę miało ich być 6. Oraz dużo grafiki. A co wyszło? Poszarpana i opóźniona notka. Czemu? Otóż mój laptop przechodzi fazę zwaną okres. Tak dziewczyny nie jesteśmy same, mój laptop też to posiada. Teraz jest w fazie zrób komuś na złość. A teraz tak na poważnie, od kilkunastu dni (dokładnie dwa dni po dodaniu notki z imprezą) wrócił błąd w przeglądarce. Pamiętacie ostatni raz kiedy znikłam i pisałam wam że taki i taki błąd mi wyskoczył i walczyłam z nim niczym Polacy na wojnie? No, to ten sam błąd znów postanowił mnie odwiedzić. Nic nie mogłam zrobić bo ani jedna strona nie działała -nawet google. Po kilku dniach internet wrócił, ale o porach nocnych, więc niczym wampir nie spałam a kodowałam ile wlezie a później jak zoombie szłam do szkoły. I kiedy wrócił mi internet na więcej niż dwa dni to pojawił się kolejny błąd. TAK! Uwierzcie mi byłam na skraju załamania gdy go zobaczyłam,a mój laptop na skraju balkonu.Także wybaczcie, błędu jeszcze nie usunęłam, a teraz korzystam z powrotu neta. -O 5 nad ranem. I ładuję notkę urodzinową. Oby 2 rok GCI był bardziej fartowny! 
Little Alpha: Tą notkę piszę będąc jeszcze Czupełnie świadomą na ciele i umyśle. Czyli w poniedziałek.Post doda się zapewne automatycznie, więc nie wiem, co dzieje się ze mną w chwili, gdy to czytacie. CO JA PIE*DOLĘ, PRZECIEŻ NIKT TEGO NIE CZYTA. To nawet lepiej, nie muszę wymyślać ckliwych podziękowań, za ostatni rok. Nie mam komu dziękować. Jedyne komentarze są od osób, które błagałam o skomentowanie i okazjonalnie zamówienia. Serio? Tylu obserwatorów, tyle wejść, a żadnego komentarza?Chciałam usunąć bloga właśnie teraz. Ale go nie usunę, ani nawet nie zawieszę.Ale nie wiem, kiedy dodam tu kolejną notkę. I tak nikt tu nie wchodzi, nikomu nie podobają się moje prace. Więc po co się oszukiwać? Nie będę też stawiać warunków typu nowa notka pojawi się, kiedy pod tą będzie X komentarzy, bo to bez sensu. Jak ktoś chce nową notkę, to skomentuje, a jak nie to nie. MAM TO GDZIEŚ.

Zapowiedź powrotu


(C) Tiny Fox

Szczerze powiedziawszy, nie spodziewałam się tego. Rzadko który grafik wraca po ponad roku przerwy, a jak już mu się to zdarzy, zaczyna od początku. Selene (psychodeliczna-selene.blogspot.com) mile zaskoczyła nas wszystkich w szczególności, iż grudzień jest miesiącem małej aktywności naszych grafików. Zdradzę wam, że tworząc informator od początku, z każdą chwilą, gdy ktoś wraca robi mi się tak jakoś cieplej na serduchu. Piękne uczucie! Jaki jest powód powrotu autorki PS? Przekonajcie się sami :)
"Witam serdecznie wszystkich tych, którzy tutaj jeszcze zaglądają! Ostatni post był półtorej roku temu. Trochę w moim życiu się pozmieniało od tego czasu, ale wciąż pasja do grafiki komputerowej gdzieś jest. W związku z tym chciałabym powrócić na bloga :D Ja się niezmiernie cieszę z tego powodu, nie chciałam nigdy usuwać bloga, ani porzucać na zawsze, a zawiesić. Postaram się wkrótce dodać coś nowego, coś świeżego i mojego. Jestem na pewno w tyle z techniką i nowościami jeśli chodzi o szablony, ale myślę, że takie standardowe jak dawniej wykonywałam też mogą się komuś spodobać. Będzie też trochę nowych rzeczy, więcej tekstur, koloryzacji, jakichś ruchomych nagłówków. Wszystko z czasem! Pozostaje mi tylko zaprosić Was do śledzenia, gdyż wkrótce odpalam Psychodeliczną S.!"

Wasza aktywność również spadła, co jest bardzo widoczne szczególnie po liczbie nowych postów. Z doświadczenia jednak wiem, że w okresie Świąt sytuacja diametralnie ulegnie zmianie! Zacznie się sezon na prace iście związane z Bożym Narodzeniem, a dodatkowo wszyscy będziemy mogli odetchnąć od szkoły. Będzie dobrze! Dzisiejsze wydanie informatora jest dość skromne, ale cóż - tak to już jest. Poprzednie było o wiele obszerniejsze. Wszystko przecież zależy od was :) W takim razie do napisania!

2 komentarze:

 1. Hej, chciałabym dodać ogłoszenie.
  Bajkowe Szablony mają zaszczyt zaprosić wszystkich na imprezę graficzną, która odbędzie się 20 grudnia w godzinach wieczornych. Tuż przed świętami można wpaść do nas i zgarnąć jeden ze świątecznych szablonów.
  Osoby, które dodadzą na swoich blogach button, mogą liczyć na paczkę niespodziankę.

  Button: http://i.imgur.com/3mRAk0L.png?1

  Pozdrawiam i dziękuję. :)

  OdpowiedzUsuń