Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

 
(c) Dreidre

Cześć. :) Jak tam ostatni miesiąc roku? Obecny tydzień przechorowałam, więc muszę uporać się ze sporymi brakami. Podobnie jak Fantazja od poniedziałku mam nowy plan... Stety bądź niestety. ;p Jakoś to będzie przecież. Zapraszam na przegląd! 
~Monika

Szablony  
Szablon bardzo przejrzysty i dopracowany, sporo szczegółów zostało ujętych w kodzie. Bardzo podobają mi się ramki komentarzy. 

 
Szablon minimalistyczny w bardzo eleganckim wykonaniu. Fiolet bardzo przyjemnie tu wygląda. :)

 
Genialna templatka. Mrok jest tutaj strzałem w dziesiątkę, tak jak brak kombinowania z kolorami. Na serio! 

 
Szaarości <3 Autorka ma napraaawdę dobre pomysły. ^^

 
Kolejne ujęcie fioletu, tutaj znacznie delikatniejsze i baaardzo udane. 


Nagłówki 


(c)Lisek

Witam! Od dwóch tygodni nie robiłam przeglądu, za co przepraszam ;c ciągle wyjeżdżałam do rodziny i to jest dopiero ten weekend kiedy wreszcie mogę się wyspać (dziękuję za robienie, za mnie przeglądu w tym czasie). Niestety nie na długo, co prawda wystawili nam oceny, ale od poniedziałku idę nowym planem... Jestem naprawdę załamana, chcę już święta, a najlepiej wakacje ;-) Kto by ich nie chciał Dzisiejszy przegląd jest naprawdę, naprawdę ubogi za co przepraszam.
~Fantazja

Bardzo fajna i ciekawa w kolory praca. Niby jest ciemno, ale ta jasna zieleń oraz biel skupia na sobie całą uwagę, co daję naprawdę fajny i ciekawy efekt.
Od razu kiedy zobaczyłam tą pracę, moje oczy, serce i wszystko inne się w niej zakochało :) Lisek może być z siebie dumna, bo ta praca zdecydowanie powala na kolana :)
Najbardziej co mi się w tej pracy podoba to pawie pióra, wokół Cary i ten cudowny napis :) Nie wspomnę już o kolorach, które zdecydowanie wpadają w zimowe klimaty. 

4 komentarze:

 1. Dziękuję za wyróżnienie mojego szablonu w przeglądzie! <3
  Moje serduszko skradł nagłówek Liska! Poza tym baaardzo urzekły mnie szablony Ariany oraz Nie jestem Gombrowiczem. C:
  A.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mało razy się zdarzyło, że wszystko mi się podoba z przeglądu, ale tym razem tak jest :) ~Vanes

  Poproszę o opublikowanie ogłoszenia.
  Zdjęcie: http://funkyimg.com/i/252k6.png
  Przed wami druga część Współpracy z Pandą! Wchodźcie na Panda Graphics (link: panda-graphics.blogspot.com) i weźcie udział w zabawie przygotowanej specjalnie na święta!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ubolewam nad tym, że przegląd taki ubogi. Pocieszam się jednak tym, że wkrótce Święta, a co za tym idzie - spora część grafików powróci z nowymi siłami! Z dzisiejszego wydania najbardziej wpadł mi w oko szablon Ariany, który zachwycił mnie pod każdym względem, jak i nagłówek autorstwa Liska. Coś pięknego ♥

  OdpowiedzUsuń