Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Fantastyczna trójka

Autor: Weronika

(C) Jane

Post został zaplanowany z wyprzedzeniem. Najpewniej o też porze jestem jeszcze w drodze. Zaczynam pięciodniowy obóz w Kłodzku. Z tego miejsca pragnę również poinformować, że do końca tego tygodnia będę nieobecna. Ze wszystkimi pytaniami/wątpliwościami proszę kierować się do Moniki, która przejmuje pełnię władzy na okres mojego wyjazdu. W dzisiejszym wydaniu Fantastycznej trójki goszczę u siebie wspaniałą Oreuis, autorkę bloga Grafika Centaura, na który, swoją drogą, z całego serduszka zapraszam! Zobaczcie, jakie prace wytypowała graficzka :)

SzablonyTen szablon sprawił, że moje usta wygięły się w uśmiechu. Praca jak najbardziej kojarzy mi się z wiosną i wieloma innymi, przyjemnymi rzeczami. Nagłówek jest lekki i kolorowy, a CSS dopracowany. Nie miałabym serca, gdybym przeszła obok tej pracy obojętnie.


Czarno-białe prace łatwo popsuć - oczywiście Renfri się to nie udało <: Mogę patrzeć na ten szablon cały czas, a w ogóle mi się nie znudzi. Uwielbiam takie designerskie nagłówki, które opowiadają całą historię. Nie pozostaje mi nic innego, tylko pogratulować Renfri za mistrzowskie wykonanie szablonu.


Na koniec wybrałam minimalistyczny szablon, którego autorką jest Luna. Pracę pokochałam za kolory i dopracowane szczegóły. Nigdy nie byłam szczególną fanką szerokich kolumn, jednak widząc ten szablon zaczynam zmieniać zdanie.

NagłówkiMimo iż pragnę, by w tej chwili nadeszła wiosna, bardzo podoba mi się ten zimowy nagłówek, który stworzyła Jane. Prószący śnieg sprawia, że praca wygląda jakby była magiczna. Pozostaje mi tylko patrzeć na to cudeńko i wzdychać głośno c: 


Uwielbiam ten kolor! ♥ Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego wybrałam ten nagłówek. Bardzo podoba mi się ułożenie stocków, modelki i cytatu. To wszystko idealnie ze sobą współgra.


MrsLogan zdecydowała się na niestereotypowe wymiary nagłówka, co wyszło jej na dobre. Praca wygląda jak plakat albo okładka do książki - gdybym taką zobaczyła, od razy bym ją kupiła - nie patrząc na cenę. Uwielbiam też kolory, które zostały użyte.

Moim zdaniem na szczególne uznanie zasługują prace Luny oraz Jane. Reszta dzieł również jest ujmująca, lecz jeśli miałabym wytypować faworytów, byłyby nimi właśnie te graficzki. To teraz pora na małe podziękowania. Cieszę się, że Oreuis zgodziła się wziąć udział w projekcie. Materiały do sklejenia notki dostałam niemal natychmiast. Dziękuję za tak szybką odpowiedź! A jaka jest wasza opinia? Czy dodalibyście jakąś pracę do zestawienia?

Zgadzacie się ze zdaniem graficzki?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz