Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Informator dzienny

Autor: Weronika

http://i.imgur.com/EAG59UI.png
(C) Ariana

Jestem taka szczęśliwa, że nawet nie jesteście w stanie sobie tego wyobrazić! Nie dociera do mnie wręcz, że od jutra oficjalnie rozpoczynam ferie. Dlaczego oficjalnie? Ano, w piątek mam zamiar udać się daleko za miasto. Nie ma to jak wybrać się na szkolną wycieczkę tylko ze względu na to, aby nie iść na lekcje :) Cóż, kusząca była godzina powrotu wskazująca na to, że w domu będę o wiele wcześniej niż normalnie, według planu. Powracając jednak do spraw przyziemnych, mam dla was kolejne wydanie Informatora. Nie jest ono, co prawda, tak bogate jak poprzednie, ale zawarłam w nim wszystkie najważniejsze wydarzenia oraz newsy. Zapraszam do lektury!

Dwa lata Vanes


(C) shandie

25 stycznia Vanes obchodziła coś szczególnego. Graficzka celebrowała swój drugi rok odkąd zajęła się grafiką. Na jej prywatnym blogu (idk-p.blogspot.com) można znaleźć parę nagłówków oraz sygnaturkę autorstwa Rinne, która osobiście podbiła moje serducho! Świętujmy więc i radujmy się :)
Wiecie co? Dokładnie dwa lata temu zaczęłam swoją przygodę z grafiką i stworzyłam mój pierwszy szablon. Ostatnio odzyskałam wenę i naprawdę robię sporo rzeczy. Wszystkiego nie zobaczycie, bo jest szykowana notka specjalna na Pandzi, no i tutaj nie publikuję szablonów. Dużo się zmieniło przez te dwa lata. Skończyłam szkołę, zaczęłam studia, dostałam pracę, przeprowadziłam się, ale też zdobyłam mnóstwo znajomych i zyskałam optymizm w życiu. To był bardzo dobry i produktywny czas. Stworzyłam około 180 szablonów oraz około 190 osobnych grafik.

Będzie impreza?


(C) Jane

Szablon Caffee, blog nieaktywny od dłuższego czasu, wraca na salony! Jane (jego autorka) zapowiada, że już wkrótce odbędzie się spóźniona impreza urodzinowa. Strona bowiem będzie obchodziła już czwarty rok swej egzystencji. Owszem, w jego historii pojawiały się przerwy mniejsze lub większe, lecz liczy się to, że właścicielka bloga zawsze tak chętnie powracała z nowymi ideami i zapałem do pracy. Cóż, życzę sto lat :)
Witajcie ! To ja. Wiem, że nie było mnie dość długo, (bo aż 3 miesiące), ale wracam i chcę was zaprosić na imprezę graficzną - spóźnione urodziny Szablon Caffee ! Dokładne wyjaśnienia, dlaczego tak późno go dodaję, napiszę w następnym poście, mogę wam to obiecać. Przygotowania do imprezy trwały dość długo, ale już prawie wszytko skończyłam i na pewno wyrobię się na czas ! Dodatkowo, dla osób, które wkleją button z imprezą na swojego bloga, przewidziana jest specjalna paczka z dodatkami ! Dziękuję wam, że chociaż mnie nie było, wy nadal odwiedzaliście mojego bloga, nie zapomnieliście o mnie, więc ja nie zapomnę o was. Jesteście kochani ! ❤

Zawrotny pomysł Luny


(C) Lotus

Tuż po przerwie spowodowanej niedziałającym internetem, Luna postanowiła wdrożyć w życie swój złowieszczy plan. Graficzka postanowiła, że co drugi dzień na jej blogu (graphic-catchers-illusion.blogspot.com) będą pojawiały się notki dotyczące kodów, błędów i wszystkiego, co z tym związane. Akcja bardzo spodobała się fanom autorki, a posty z tej serii cieszą się sporą popularnością. Zachęcamy wszystkich czytelników Katalogu do wzięcia udziału. Można nauczyć się wielu wartościowych rzeczy :)
Otóż co drugi dzień będą pojawiały się notki z kodem i różnymi wersjami danego gadżetu. Oprócz tego w Piątek 05.02.2016 roku będziecie mogli zadać pytania dotyczące kodów, błędu w kodach i wszystkiego co z tym związane. Oczywiście w Piątek pojawi się specjalna do tego przeznaczona notka, pod którą złożycie swoje trapiące pytania. Mam nadzieję że pomysł się wam spodoba i dojdziemy do fajnej współpracy, a przy okazji spędzimy ten czas w miłej atmosferze.

Luty pełen wrażeń


(C) Alexxa

Załoga panda-graphics.blogspot.com zapowiedziała, że luty będzie obfity w różnego rodzaju notki specjalne; gry czy posty tematyczne. Ponadto, już pod koniec miesiąca (a dokładnie dwudziestego piątego) PG będzie obchodziła swoje piąte urodziny. Atrakcji na pewno nie zabraknie, a więc już teraz wszystkich zachęcam w imieniu ekipy szabloniarni do tego, aby bacznie obserwować ich twórczość i być na bieżąco. Grafik notek na Pandzi jest baardzo napięty (w pozytywnym tego słowa znaczeniu, rzecz jasna).

A co u nas nowego?


(C) Monika4451

U nas również sporo się działo. Ze smutniejszych informacji przypominam, że ekipę opuściła Faith (dawniej Allison). Z tego też powodu nabór został ponownie otwarty. Kogo szukamy? Przede wszystkim osób, które całym serduszkiem kochają grafikę i lubią z nią obcować. Praca (a właściwie dobrowolne udzielanie się) dla naszej społeczności to rzecz przyjemna. Nie wymagamy ślęczenia przed ekranem dzień w dzień, po kilka godzin, zrywania się z lekcji i tym podobnych. Czas, jaki należy poświęcić Katalogowi ma być chwilą wytchnienia, relaksem, odskocznią. 
Wszystkich zainteresowanych podjęciem się wyzwania, jakim jest współtworzenie naszego spisu zachęcamy do kontaktu poprzez adres mejlowy - katalog.grafikow@o2.pl. Nasza mała rodzinka czeka z otwartymi ramionami na nowe duszyczki! :) Szczegółowe informacje dot. naboru znajdziecie tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz