Chat
zamknij

Konkurs (po)walentynkowy

 
(c) Fantazja 

Hejka. :) Przed Wami kolejny konkurs - tym razem się bardziej postaram, żeby niczego i nikogo nie pominąć. ;p Bo jest to możliwe i (nie oszukujmy się) pożądane nie tylko przez Was. Zróbmy to bez wpadek! Taa, jasne. :D Oki, teraz poważnie - zaglądajcie! 


Zasady konkursu (po)walentynkowego 

 
(c) Lydia

Wczoraj były Walentynki, więc wykorzystajmy okazję i stwórzmy sobie paradę sygnaturek miłosnych! ^^ Bez paniki, nie musi być różowo i słodko...

 1. Tym razem nie dostaniecie żadnych materiałów, a jedynie wytyczne co do prac. ;) 
 2. Waszym zadaniem jest stworzenie sygnaturki z parą. Jaką parą? Filmową, książkową, serialową czy jakąkolwiek inną. ;p Może być faktycznie stworzona przez autora albo być paringiem fanowskim. 
 3. Istnieje możliwość otrzymania dodatkowych punktów za stworzenie jeszcze dwóch sygnatur, które przedstawiać będą po jednej postaci z sygnaturki konkursowej. Nie one jednak będą podlegać ocenie. 
 4. Jeśli na sygnaturze pojawi się serce ❤ - również otrzymujecie bonusowe punkty. Przyznawane są na zasadzie tak/nie, ilość serduszek nie ma znaczenia. 
 5. Ile punktów bonusowych? To będę w stanie podać dopiero po otrzymaniu wszystkich prac, ale z pewnością ich ilość będzie na tyle znacząca, aby móc zaważyć trochę na końcowej punktacji. 
 6. Czas na oddanie prac macie do 24 lutego (godz. 23:59). Prosimy przesyłać je na adres katalogu: katalog.grafikow@o2.pl. Potwierdzenia powinniście dostać do 26 lutego, w przeciwnym wypadku bardzo prosimy o ponowny kontakt mailowy albo chociaż o apel na czacie. Myślę, że codziennie będę pocztę sprawdzać i na bieżąco będzie to załatwiane. 
 7. Pamiętajcie, że podanie w mailu nicku i adresu bloga to Wasz interes, a później potencjalna reklama. Ostatnio zauważyłam, że w ogóle nie zwracacie na to uwagi, a szczegół jest jej wart. :)
 8. Każdy grafik może oddać jedną pracę (lub komplet trzech). 
 9. Głosowanie odbędzie się poprzez komentarze z punktami i będzie trwało tydzień (1 do 7 marca). 
 10. Prace stworzone na ten konkurs prosimy publikować na blogach dopiero po zakończeniu głosowania, czyli najwcześniej 8 marca. 

Jako nagrody znów przewidujemy reklamę o różnej długości. Jak nas ktoś z tego nawróci, to się to zmieni. ;p 

Zapraszamy do udziału!  

3 komentarze:

 1. Czy te dwie dodatkowe sygnaturki też można opublikować dopiero po wynikach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo bym o to prosiła. Jest to niejako promocja Twojej pracy na tle innych w konkursie, kiedy publikujesz ją na swoim blogu. Wolałabym jednak, aby pozostała w tym czasie tylko na łamach KG. :)

   Usuń