Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Konkurs (po)walentynkowy

Autor: monika4451

 
(c) Fantazja 

Hejka. :) Przed Wami kolejny konkurs - tym razem się bardziej postaram, żeby niczego i nikogo nie pominąć. ;p Bo jest to możliwe i (nie oszukujmy się) pożądane nie tylko przez Was. Zróbmy to bez wpadek! Taa, jasne. :D Oki, teraz poważnie - zaglądajcie! 


Zasady konkursu (po)walentynkowego 

 
(c) Lydia

Wczoraj były Walentynki, więc wykorzystajmy okazję i stwórzmy sobie paradę sygnaturek miłosnych! ^^ Bez paniki, nie musi być różowo i słodko...

 1. Tym razem nie dostaniecie żadnych materiałów, a jedynie wytyczne co do prac. ;) 
 2. Waszym zadaniem jest stworzenie sygnaturki z parą. Jaką parą? Filmową, książkową, serialową czy jakąkolwiek inną. ;p Może być faktycznie stworzona przez autora albo być paringiem fanowskim. 
 3. Istnieje możliwość otrzymania dodatkowych punktów za stworzenie jeszcze dwóch sygnatur, które przedstawiać będą po jednej postaci z sygnaturki konkursowej. Nie one jednak będą podlegać ocenie. 
 4. Jeśli na sygnaturze pojawi się serce ❤ - również otrzymujecie bonusowe punkty. Przyznawane są na zasadzie tak/nie, ilość serduszek nie ma znaczenia. 
 5. Ile punktów bonusowych? To będę w stanie podać dopiero po otrzymaniu wszystkich prac, ale z pewnością ich ilość będzie na tyle znacząca, aby móc zaważyć trochę na końcowej punktacji. 
 6. Czas na oddanie prac macie do 24 lutego (godz. 23:59). Prosimy przesyłać je na adres katalogu: katalog.grafikow@o2.pl. Potwierdzenia powinniście dostać do 26 lutego, w przeciwnym wypadku bardzo prosimy o ponowny kontakt mailowy albo chociaż o apel na czacie. Myślę, że codziennie będę pocztę sprawdzać i na bieżąco będzie to załatwiane. 
 7. Pamiętajcie, że podanie w mailu nicku i adresu bloga to Wasz interes, a później potencjalna reklama. Ostatnio zauważyłam, że w ogóle nie zwracacie na to uwagi, a szczegół jest jej wart. :)
 8. Każdy grafik może oddać jedną pracę (lub komplet trzech). 
 9. Głosowanie odbędzie się poprzez komentarze z punktami i będzie trwało tydzień (1 do 7 marca). 
 10. Prace stworzone na ten konkurs prosimy publikować na blogach dopiero po zakończeniu głosowania, czyli najwcześniej 8 marca. 

Jako nagrody znów przewidujemy reklamę o różnej długości. Jak nas ktoś z tego nawróci, to się to zmieni. ;p 

Zapraszamy do udziału!  

3 komentarze:

 1. Czy te dwie dodatkowe sygnaturki też można opublikować dopiero po wynikach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo bym o to prosiła. Jest to niejako promocja Twojej pracy na tle innych w konkursie, kiedy publikujesz ją na swoim blogu. Wolałabym jednak, aby pozostała w tym czasie tylko na łamach KG. :)

   Usuń