Chat
zamknij

W innym stylu

(C) Hanchesteria


Jestem naprawdę zadowolona. Widać, że dłuższa przerwa sprawiła, iż naprawdę na naszą skrzynkę napłynęło bardzo dużo prac. Myślę więc, że zostanie tak już na zawsze. Być może w wakacje zwiększę częstotliwość pojawiania się "W innym stylu", lecz w trakcie roku szkolnego wyzwanie będzie się pojawiać raz na dwa miesiące. Zachęcam do rozwijania notki oraz, co oczywiste, do brania udziału w naszej zabawie :)


Tak było ostatnio


(C) Shandie

A oto i treść waszego poprzedniego wyzwania: "Tym razem wasze zadanie nie wymaga aż tak wielkich nakładów pracy. Niech to będzie coś szybkiego, łatwego i przyjemnego. Proszę, abyście stworzyli sygnaturkę w kolorach bieli i czerni. Aby jednak skomplikować całość, sprawcie, by jeden element odznaczał się kolorystycznie. Przykład? Proszę bardzo. Jeśli na pracy widnieje dziewczyna, możecie podkreślić jej czerwone usta na tle tej całej szarości.". Poniżej znajdziecie wszystkie prace, które znalazły się w naszej skrzynce mejlowej. Typujcie faworytów!

Scar
Forain
Aris Carmen Light


Fantazja
Rockmenowa

Lynx
Liptonowaa
Lailaa

IngulaineCo tym razem?


(C) Prettysmilex

Tym razem was zaskoczę. Spodziewam się, że frekwencja nie będzie aż tak wielka, jak w przypadku sygnaturek, lecz myślę, że warto spróbować. Kolejne zadanie dotyczy stworzenia nagłówka, który przedstawia jakąś waszą ulubioną postać filmową. Tematyka dowolna, technika wykonania również. Jedyne o co proszę to to, aby przysłać tylko jedną pracę.
Nagłówki przysyłajcie na nasz adres mejlowy katalog.grafikow@o2.pl do 08.06.2016 r. do godziny 20:00. W tytule listu wpiszcie "W innym stylu - filmowy nagłówek". Proszę również, by prace nie były wysyłane jako załącznik, lecz jako link w treści wiadomości.

Do roboty! Czas ucieka :)

5 komentarzy:

 1. Mhm, właśnie zauważyłam, że coś mi się lekko zepsuło w pierwszej sygnaturce, a straciłam plik i nie mam jak tego naprawić -.- Wszystkie sygnaturki są niesamowite, ale moje serce skradły Liptonowa i Fantazja. Po prostu świetna robota!

  OdpowiedzUsuń
 2. Scar, Forain i Fantazja <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli mam być szczera, to myślałam, że prace już dawno zostały zapomniane. A jednak miłe zaskoczenie ;)
  Moim totalnym faworytem jest praca Scar ;-) Te oczy w tle sa cudowne *_*

  Pozdrawiam, F.

  OdpowiedzUsuń
 4. Praca Scar to mistrzostwo ♥♥♥
  Druga sygnaturka od Lailii (nie wiem, czy dobrze odmieniłam) też jest śliczna, ale ta od Scar to mój faworyt max ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dla mnie Fantazja pozamiatała tę notkę. Praca od razu wpada w oko i na długo pozostaje w głowie.

  Bardzo podoba mi się dzisiejsze zadanie. Niby duża dowolność, ale... Ciężko zdecydować się na ulubionego bohatera filmu... @.@

  OdpowiedzUsuń