Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Wakacyjny chill

Wakacje
(przynajmniej dla niektórych) to czas błogiego lenistwa. Katalog, stety niestety, nie jest zaliczany do tej grupy, a co za tym idzie, będzie funkcjonował tak, jak robi to w trakcie roku szkolnego. Regularne notki, aktualizacje i pewnie jakiś konkurs w pakiecie!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Fantastyczna trójka

Autor: Weronika

(C) Synestezja

Witajcie kochani! Ostatni tydzień w tym roku szkolnym. Nie sądziłam, że tego doczekam! Powiem wam szczerze, że szybko przeleciał ten rok, za szybko. Wszyscy nauczyciele powtarzają nam, że druga klasa będzie nam się najbardziej dłużyć. Wchodzą wtedy rozszerzenia (w moim przypadku będzie to sześć godzin języka hiszpańskiego, sześć godzin języka angielskiego i pięć godzin wiedzy o społeczeństwie). Cóż, na razie pragnę nie myśleć o szkole, gdyż dopiero co za dwa dni mam się z nią pożegnać. Cieszę się, że w końcu odpocznę, porządnie się wyśpię i zrelaksuję. Tęskniłam za ciepłymi wieczorami spędzonymi na balkonie w towarzystwie gwiazd i mrożonej kawy... Ach, znów się rozmarzyłam :P Dziś goszczę u siebie Alessę Belikov z bloga Graphic Temptation, która wytypowała dla nas trzy nagłówki oraz trzy szablony. Zachęcam do przejrzenia notki! :)

Szablony


Gdy zobaczyłam ten szablon, wiedziałam, że musi się tu znaleźć! Potterowskie szablony nigdy nie przestaną mi się podobać! Tutaj Lydia zadbała o każdy szczegół. Wszystko tworzy niesamowitą całość i wprawia człowieka w magiczny nastrój.

Ten szablon urzekł mnie nie tylko swoją prostotą, ale czymś jeszcze, czego nie umiem do końca sprecyzować. Jednak wystarczy na niego spojrzeć, aby zrozumieć, o co mi chodzi. Agata jak zwykle zachwyca!

Z szablonów Jill ten jest w mojej prywatnej czołówce! Wszystko wygląda tak lekko i dziewczęco, że nie mogę przestać na niego patrzeć! Aż korci, by go gdzieś ustawić, a nie mam gdzie... Graficzka wykonała świetną robotę!


Nagłówki


Uwielbiam wszystko w tym nagłówku, począwszy od kompozycji, przez koloryzacją, aż po napisy. Scar i Erenae wykonały świetną robotę i mam nadzieję, że zobaczymy więcej współprac tych wspaniałych graficzek!

Mój faworyt jeśli chodzi o cały artykuł, czyli nagłówek Erenae. Jestem nim zauroczona! Praca wygląda delikatnie, lecz w żadnym wypadku nie jest mdła! Wszystko tworzy zgraną całość i, co tu kryć, te małe arcydzieło po prostu skradło moje serce.

Last but not least! Współpraca Pretty i Sezama wprowadza w wakacyjny klimat przez swoje letnie kolorki. Świetna kompozycja, nagłówek nie jest wypchany niepotrzebnymi stockami, przez co urzeka mnie za każdym razem, gdy na niego spojrzę.

Zgadzacie się ze zdaniem Alessy?

7 komentarzy:

 1. Dziękuję za umieszczenie współpracy mojej i PrettySmilex. Przyznam, że się zdziwiłam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie prace są bardzo ładne
  Urzekł mnie jednak nagłówek Erenae. Wreszcie coś innego, co tworzy zgraną, płynną kompozycję. Coś niezwykłego, nie mogę się napatrzeć. <3

  Pozdrawiam,
  Aveline Gross

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak miło widzieć tu moją wspólną prace z Sezam! Wszystkie szablony oraz nagłówki mi się bardzo podobają i zasługują na znalezienie się w fantastycznej trójce! Dobry wybór!


  Chciałabym prosić także o dodanie ogłoszenia:
  button -> http://i.imgur.com/bwi5Vxu.png

  Już 30 czerwca na blogu prettysmilex odbędzie się kpop party 2! Wszystkich fanów i nie tylko serdecznie zachęcam do zajrzenia. Pojawi się wiele prac graficznych stworzonych z innymi graficzkami. Nie zabraknie także dodatków. Start o 20:00!
  Zapraszam, prettysmilex

  Z góry dziękuję ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o dodanie ogłoszenia:

  Już jest! Długo wyczekiwana impreza graficzna na Land of Grafic! Znajdziesz u naxs masę dodatków, blendów oraz ciekawe instrukcje! Zajrzyj do nas 30 czerwca na wakacyjny Miesiąc Tematyczny!

  I button promujący:
  http://funkyimg.com/i/2czKc.png

  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 5. szablon Agaty slajnął wszystkie przeglądy na kolejne kilka tygodni.
  natomiast zauważyłam, że nagłówki w świecie bloggerowych grafików są robione ostatnimi czasy na jedną modłę, aż do porzygania - kilka pngsów powklejanych byle jak, byle gdzie, do tego kilka randomowych stocków i basta.
  gdzie jest sens? bo mnie te prace w ogóle się nie podobają, zero oryginalności.
  jedynie w nałówku Scar i Erenae naprawdę da się dostrzec coś więcej, niż tak zwany "nagłówek zapychasz" i on jeden podoba mi się ostatnio najbardziej ♥

  OdpowiedzUsuń