Chat
zamknij

Fantastyczna trójka

(C) Synestezja

Witajcie kochani! Ostatni tydzień w tym roku szkolnym. Nie sądziłam, że tego doczekam! Powiem wam szczerze, że szybko przeleciał ten rok, za szybko. Wszyscy nauczyciele powtarzają nam, że druga klasa będzie nam się najbardziej dłużyć. Wchodzą wtedy rozszerzenia (w moim przypadku będzie to sześć godzin języka hiszpańskiego, sześć godzin języka angielskiego i pięć godzin wiedzy o społeczeństwie). Cóż, na razie pragnę nie myśleć o szkole, gdyż dopiero co za dwa dni mam się z nią pożegnać. Cieszę się, że w końcu odpocznę, porządnie się wyśpię i zrelaksuję. Tęskniłam za ciepłymi wieczorami spędzonymi na balkonie w towarzystwie gwiazd i mrożonej kawy... Ach, znów się rozmarzyłam :P Dziś goszczę u siebie Alessę Belikov z bloga Graphic Temptation, która wytypowała dla nas trzy nagłówki oraz trzy szablony. Zachęcam do przejrzenia notki! :)

Szablony


Gdy zobaczyłam ten szablon, wiedziałam, że musi się tu znaleźć! Potterowskie szablony nigdy nie przestaną mi się podobać! Tutaj Lydia zadbała o każdy szczegół. Wszystko tworzy niesamowitą całość i wprawia człowieka w magiczny nastrój.

Ten szablon urzekł mnie nie tylko swoją prostotą, ale czymś jeszcze, czego nie umiem do końca sprecyzować. Jednak wystarczy na niego spojrzeć, aby zrozumieć, o co mi chodzi. Agata jak zwykle zachwyca!

Z szablonów Jill ten jest w mojej prywatnej czołówce! Wszystko wygląda tak lekko i dziewczęco, że nie mogę przestać na niego patrzeć! Aż korci, by go gdzieś ustawić, a nie mam gdzie... Graficzka wykonała świetną robotę!


Nagłówki


Uwielbiam wszystko w tym nagłówku, począwszy od kompozycji, przez koloryzacją, aż po napisy. Scar i Erenae wykonały świetną robotę i mam nadzieję, że zobaczymy więcej współprac tych wspaniałych graficzek!

Mój faworyt jeśli chodzi o cały artykuł, czyli nagłówek Erenae. Jestem nim zauroczona! Praca wygląda delikatnie, lecz w żadnym wypadku nie jest mdła! Wszystko tworzy zgraną całość i, co tu kryć, te małe arcydzieło po prostu skradło moje serce.

Last but not least! Współpraca Pretty i Sezama wprowadza w wakacyjny klimat przez swoje letnie kolorki. Świetna kompozycja, nagłówek nie jest wypchany niepotrzebnymi stockami, przez co urzeka mnie za każdym razem, gdy na niego spojrzę.

Zgadzacie się ze zdaniem Alessy?

7 komentarzy:

 1. Dziękuję za umieszczenie współpracy mojej i PrettySmilex. Przyznam, że się zdziwiłam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie prace są bardzo ładne
  Urzekł mnie jednak nagłówek Erenae. Wreszcie coś innego, co tworzy zgraną, płynną kompozycję. Coś niezwykłego, nie mogę się napatrzeć. <3

  Pozdrawiam,
  Aveline Gross

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak miło widzieć tu moją wspólną prace z Sezam! Wszystkie szablony oraz nagłówki mi się bardzo podobają i zasługują na znalezienie się w fantastycznej trójce! Dobry wybór!


  Chciałabym prosić także o dodanie ogłoszenia:
  button -> http://i.imgur.com/bwi5Vxu.png

  Już 30 czerwca na blogu prettysmilex odbędzie się kpop party 2! Wszystkich fanów i nie tylko serdecznie zachęcam do zajrzenia. Pojawi się wiele prac graficznych stworzonych z innymi graficzkami. Nie zabraknie także dodatków. Start o 20:00!
  Zapraszam, prettysmilex

  Z góry dziękuję ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o dodanie ogłoszenia:

  Już jest! Długo wyczekiwana impreza graficzna na Land of Grafic! Znajdziesz u naxs masę dodatków, blendów oraz ciekawe instrukcje! Zajrzyj do nas 30 czerwca na wakacyjny Miesiąc Tematyczny!

  I button promujący:
  http://funkyimg.com/i/2czKc.png

  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 5. szablon Agaty slajnął wszystkie przeglądy na kolejne kilka tygodni.
  natomiast zauważyłam, że nagłówki w świecie bloggerowych grafików są robione ostatnimi czasy na jedną modłę, aż do porzygania - kilka pngsów powklejanych byle jak, byle gdzie, do tego kilka randomowych stocków i basta.
  gdzie jest sens? bo mnie te prace w ogóle się nie podobają, zero oryginalności.
  jedynie w nałówku Scar i Erenae naprawdę da się dostrzec coś więcej, niż tak zwany "nagłówek zapychasz" i on jeden podoba mi się ostatnio najbardziej ♥

  OdpowiedzUsuń