Chat
zamknij

Fantastyczna trójka

(C) Blondiee

Nareszcie! Tak, to już dziś. Ostatni raz w tym roku (jaka szkoda, że nie szkolnym...) przekroczyliśmy progi naszej ukochanej instytucji. Wiecie, ja do szkoły nic nie mam, ale chętnie zamieniłabym się ze znajomą, która mieszka vis-a-vis liceum, podczas gdy ja dojeżdżam dość kawałek. To jednak wielka różnica budzić się o 6:00 czy 7:30 :) Już dosyć tego mojego wiecznego zrzędzenia! Zapraszam was do lektury najnowszej Fantastycznej Trójki. Moim gościem będzie Hasty, dobrze wam znana z Panda Graphics! PS. Te boskie miniaturki również są jej autorstwa :)

Szablony


Cóż mogę powiedzieć o tym szablonie, jest po prostu przeuroczy! Niby nie ma w nim jakiś wymyślnych efektów, ale jednak ma w sobie coś takiego, że aż chce się go mieć u siebie na blogu i to nie tylko na okres zimowy. Autorce udało się zamknąć w tej pracy ducha świąt. Niesamowite!

W tym szablonie podoba mi się chyba wszystko. Zaczynając od genialnego nagłówka, przez dobrze dobraną kolorystykę i na tych wspaniałych gradientach kończąc. Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do tego efektu, bo bardzo łatwo można przesadzić, lecz mimo że w tej pracy jest go tak dużo, to wszystko idealnie ze sobą współgra tworząc nieziemską całość.

Prosty i estetyczny minimalistyczny szablon, na dodatek w mojej ulubionej kolorystyce, czegóż chcieć więcej? Na dodatek jeszcze Naruto, do którego mam ogromny sentyment. Także nie wolno zapomnieć o genialnie dobranym tle, które skleja ze sobą wszystkie elementy. Ten szablon po prostu musiał się tu znaleźć. Kawał dobrej roboty!

Nagłówki


Ten nagłówek jest tak tajemniczy, że za pierwszym razem jak na niego spojrzałam to przeszły mnie ciarki. Dosłownie! Nie umiem nawet wyrazić słowami, jak genialny jest. Wszytko tak idealnie ze sobą współgra, a całość dopełniona tą kolorystyką... miód na moje oczka.

Powalająca praca, taka delikatna i dziewczęca. Świetnie dobrana kolorystyka idealnie to podkreśla. Nie wiem czemu, ale jak widzę tę pracę nasuwa mi się skojarzenie z "Tajemniczym ogrodem".

Uwielbiam zimę, więc ten nagłówek od razu przykuł moją uwagę. Jest tak mroźny, że aż czuję chłodny powiew na twarzy. Delikatny, zimny, genialny. Czysta poezja!

Zgadzacie się ze zdaniem graficzki?

2 komentarze:

  1. Prace, które wybrała Hasty trafiają w mój gust. Sama bym takie wybrała. Dobra robota <33

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za wyróżnienie mojego szablonu ♥

    OdpowiedzUsuń