Prywatne
711 || Avatary pbf Bleeding Through Blondiee Graphics Butterflies Island Coequal Colorful Squares Dark Graphic Diaphanerose Galeria by Dusia Głęboki Off Graficzna przystań Grafika Centaura Graphical thoughts Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Valley Graphics Temptation Król trefl Heartbeat Graphic Ingu's Graphics Irresistible Kotuch Lost Souls Graphics madziula-graphic Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul World Magic Graphics Wolfie GEE Zatsune Graphics
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów Zaczarowane szablony
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Classical Graphics Coneq Dark Dream Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Fantazja Graphics Farfallen Follow the Flame Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Kropla Sztuki Królestwo Szablonów Krytyczna biel Larwiasta Tapeciarnia Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn WildRose Wonder Templates Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zatracone Dusze

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Idziemy za ciosem

Rok szkolny w pełni, a na Katalogu zaszły naprawdę
ogromne zmiany! Metamorfozę przeszły m.in. przeglądy tygodnia (więcej informacji w rubryczce obok
>>>), jak i informator dzienny. Od teraz wszelkie newsy będziemy relacjonować na bieżąco na naszym facebookowym profilu!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do wtorku macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów! Serdecznie zachęcamy do licznego udziału. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Głowa pełna pomysłów

Jeśli
masz uwagi co do naszej działalności, stylu pisania postów, szablonu lub po prostu chcesz zaproponować jakąś zmianę, nowy cykl wpisów, pisz do nas na katalog.grafikow@o2.pl. Pamiętaj, Katalog istnieje dla Ciebie - to Ty jesteś jego częścią!

Fantastyczna trójka

Autor: Weronika

(C) Blondiee

Nareszcie! Tak, to już dziś. Ostatni raz w tym roku (jaka szkoda, że nie szkolnym...) przekroczyliśmy progi naszej ukochanej instytucji. Wiecie, ja do szkoły nic nie mam, ale chętnie zamieniłabym się ze znajomą, która mieszka vis-a-vis liceum, podczas gdy ja dojeżdżam dość kawałek. To jednak wielka różnica budzić się o 6:00 czy 7:30 :) Już dosyć tego mojego wiecznego zrzędzenia! Zapraszam was do lektury najnowszej Fantastycznej Trójki. Moim gościem będzie Hasty, dobrze wam znana z Panda Graphics! PS. Te boskie miniaturki również są jej autorstwa :)

Szablony


Cóż mogę powiedzieć o tym szablonie, jest po prostu przeuroczy! Niby nie ma w nim jakiś wymyślnych efektów, ale jednak ma w sobie coś takiego, że aż chce się go mieć u siebie na blogu i to nie tylko na okres zimowy. Autorce udało się zamknąć w tej pracy ducha świąt. Niesamowite!

W tym szablonie podoba mi się chyba wszystko. Zaczynając od genialnego nagłówka, przez dobrze dobraną kolorystykę i na tych wspaniałych gradientach kończąc. Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do tego efektu, bo bardzo łatwo można przesadzić, lecz mimo że w tej pracy jest go tak dużo, to wszystko idealnie ze sobą współgra tworząc nieziemską całość.

Prosty i estetyczny minimalistyczny szablon, na dodatek w mojej ulubionej kolorystyce, czegóż chcieć więcej? Na dodatek jeszcze Naruto, do którego mam ogromny sentyment. Także nie wolno zapomnieć o genialnie dobranym tle, które skleja ze sobą wszystkie elementy. Ten szablon po prostu musiał się tu znaleźć. Kawał dobrej roboty!

Nagłówki


Ten nagłówek jest tak tajemniczy, że za pierwszym razem jak na niego spojrzałam to przeszły mnie ciarki. Dosłownie! Nie umiem nawet wyrazić słowami, jak genialny jest. Wszytko tak idealnie ze sobą współgra, a całość dopełniona tą kolorystyką... miód na moje oczka.

Powalająca praca, taka delikatna i dziewczęca. Świetnie dobrana kolorystyka idealnie to podkreśla. Nie wiem czemu, ale jak widzę tę pracę nasuwa mi się skojarzenie z "Tajemniczym ogrodem".

Uwielbiam zimę, więc ten nagłówek od razu przykuł moją uwagę. Jest tak mroźny, że aż czuję chłodny powiew na twarzy. Delikatny, zimny, genialny. Czysta poezja!

Zgadzacie się ze zdaniem graficzki?

2 komentarze:

  1. Prace, które wybrała Hasty trafiają w mój gust. Sama bym takie wybrała. Dobra robota <33

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za wyróżnienie mojego szablonu ♥

    OdpowiedzUsuń