Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

 
(c) Evelyn

Cześć. :) Witam w ten sobotni wieczór. Śnieg padał tylko jeden dzień, ale udało mi się ulepić pierwszego bałwana. :D Niestety nie dane było mi się do niego przywiązać, gdyż rano nie pozostało po nim zbyt wiele. :/ Teraz zapraszam do typowania najlepszych prac minionego tygodnia


Zasady zgłaszania prac: 


 1. Przegląd obejmuje okres od 27 listopada do 3 grudnia
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

    
(c) Scar 

W czwartek powstanie poniżej przegląd prac zgłoszonych przez Waz oraz tych wytypowanych przez redakcję. Jeśli chcecie zobaczyć, jak to wygląda - zapraszam do poprzedniego przeglądu, który znajdziecie tutaj. Na zgłaszanie prac macie czas do środy. :)

Szablony 

 
Udało mi się dorwać szablon :D Nie tylko ciekawy nagłówek przyciąga wzrok, mamy tu mądrze ulokowane menu i co najważniejsze, mega pozytywną kolorystykę. Piąteczka. ^^ - monika4451

Nagłówki

 
Kolory nieco wiosenne, a połączenie błękitu i tej zieleni... <3 Podoba mi się pomysł na pracę, wtopienia lekko wymuszone, ale jakże dobrze się prezentują. - monika4451

 
Kiedy zobaczyłam ten nagłówek od razu przypadł mi do gustu. Jest delikatny, a kolorystyka utrzymana w tych pięknych barwach przypomina mi właśnie koniec jesieni, a zarazem początek zimy. - Snow

 
Jakie śliczności! *-*Nasycenie kolorów dodaje uroku pracy, jest bardzo świeża i dobrze wykonana. - monika4451

 
Wybrałam tę pracę, bo uwielbiam Normana Reedusa, a w tej pracy Scar podkreśliła jego czasem zimny, a czasem gwałtowny charakter przez te dwa kolory (czerń i turkus). To mój faworyt. - Rockmenowa

9 komentarzy:

 1. Scar- https://scargraf.blogspot.com/
  Wybrałam tą pracę bo uwielbiam Normana Reedusa ,a wtej pracy Sacr podkreśliła jego czasem zimny ,a czasem gałtowny charakter przez te dwa kolory (czerń i turkus) To mój faworyt .

  OdpowiedzUsuń
 2. Wybrałam dwie prace.

  Pierwsza została stworzona przez Alessę Belikov z bloga Unfaithful Heaven
  Kiedy zobaczyłam ten nagłówek od razu przypadł mi do gustu. Jest delikatny, a kolorystyka utrzymana w tych pięknych barwach przypomina mi właśnie koniec jesieni, a zarazem początek zimy.

  Druga praca to szablon wykonany przez Mayako z bloga Głęboki Off
  Jest on prosty, a zarazem widać włożoną w niego pracę. Bardzo podoba mi się całokształt, zwłaszcza ułożenie elementów u góry posta.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szablon autorstwa Mayako nie mieści się w okresie czasu do tego przeglądu, no i był już nominowany. Przepraszam za błąd, wciąż jednak chciałabym nominować pracę Alessy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O! Ale ja mimo wszystko dziękuję! :D

   Usuń
  2. Pozwolę sobie dodać Twoją opinię, droga Snow, do poprzedniego przeglądu, gdyż znalazł się tam wyróżniony przez Ciebie szablon ;)

   Usuń
 4. Ogłoszenie
  Blog :www.rockmenowa .blogspot.com
  Link Buttona:http://funkyimg.com/i/2kFKN.png

  Możecie oddychać, możecie mrugać... możecie płakać. Oh, a będziecie płakać. Te święta zostaną naznaczone przez Lucillie Żywymi Trupami. Och Tak Zbawcy wyznają żelazne zasady przez co te święta na moim blogu będą względnie inne . Negan i Lucille znacznie częściej będą witać na blogu . Wszak sam Negan skradł moje myśli więc postanowiłam w nowej notce (13 grudnia ) złożyć daninę zbawcą ,a 23 wybuchnie bomba .

  23 grudnia ,o godzinie 23:00 na blogu Rockmenowa notka tematyczna poświęcona żywym trupą na święta. Brzmi jak bym pomyliła Hallowen z Bożym narodzeniem . Ale nie te święta Zdominują nam Żywe trupy ,a wcześniej Zbawcy ciekawe co w Nowym Roku na pewno Negan was tak szybko jedna nie opuści ,a za zostawienie na blogu daniny otrzymacie coś od Negana i Lucillie.

  Pozdrawiam możliwa nowa żona Negana :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co sądzisz w ogóle szeleje na punkcie Negana czy nie ?

   Usuń