Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Przegląd tygodnia

Autor: Weronika

(C) Scar


Wygrzebałam się z łap choróbska i od razu zabrałam się za przemeblowanie. Nie wiem dlaczego, ale praktycznie raz w miesiącu muszę poprzestawiać kilka elementów w moim pokoju. Zupełnie nie wiem po co, ale tak już mam. Tym razem pokusiłam się nawet o plakaty typograficzne, a co! No nic, zachęcam do zgłaszania faworytów z tego tygodnia. PS. Czy was też już męczy ta zima?


Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 15 do 21 stycznia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

Oreuis: Urzekł mnie ten szablon. Jest bardzo schludny i estetyczny. Mam też sentyment do Big Hero 6. Nie zapomnijmy też o ciekawej stopce bloga ^^ Bardzo mi się podoba.

Oreuis: Ten szablon jest naprawdę mroczy. Patrząc na niego przypominają mi się stary czasy, kiedy czytałam książki fantasy-horror. Ta praca daje mi takie same niesamowite odczucia co powieść. Aż dostaję (pozytywne) dreszcze na jego widok.

Mayako: Żółty to mój ulubiony kolor! A tak całkiem na poważnie, pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to napis na nagłówku i to on porwał mnie jako pierwszy, a potem całokształt i ciekawe kodowanie. :3

Mayako: Super nagłówek! Świetna kolorysta, bardzo schludny układ. Nie przepchany i naprawdę przyjemny dla oka. :)

Mayako: Bardzo ładna praca! Kolorki bardzo ładne, szczególnie podobają mi się te kwiatuszki. Tak swoją drogą, co to za pani? :D

Mayako: Nagłowek jest bardzo klimatyczny, taki delikatny. Podoba mi się.

Mayako: Z ostatniej notki, to mój faworyt. Szablon jest bardzo klimatyczny, taki... angielski wręcz. :D

8 komentarzy:

 1. Elmo - Dellyland Urzekł mnie ten szablon. Jest bardzo schludny i estetyczny. Mam też sentyment do Big Hero 6. Nie zapomnijmy też o ciekawej stopce bloga ^^ Bardzo mi się podoba.

  Mayako - Głęboki Off Ten szablon jest naprawdę mroczy. Patrząc na niego przypominają mi się stary czasy, kiedy czytałam książki fantasy-horror. Ta praca daje mi takie same niesamowite odczucia co powieść. Aż dostaję (pozytywne) dreszcze na jego widok.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oreuis - Grafika Centaura Żółty to mój ulubiony kolor! A tak całkiem na poważnie, pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to napis na nagłówku i to on porwał mnie jako pierwszy, a potem całokształt i ciekawe kodowanie. :3

  Oreuis - Grafika Centaura Super nagłówek! Świetna kolorysta, bardzo schludny układ. Nie przepchany i naprawdę przyjemny dla oka. :)

  MARTYNA11105 & Snow - Bleeding Through Bardzo ładna praca! Kolorki bardzo ładne, szczególnie podobają mi się te kwiatuszki. Tak swoją drogą, co to za pani? :D

  Elmo - Dellyland Nagłowek jest bardzo klimatyczny, taki delikatny. Podoba mi się.

  Prudence. - Panda Graphics Z ostatniej notki, to mój faworyt. Szablon jest bardzo klimatyczny, taki... angielski wręcz. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oo! Dziękuję za wytypowanie moich prac <33

   Usuń
  2. Dziękuję za wyróżnienie współpracy:) A ta pani na nagłówku to Katherine McNamara:)

   Usuń
  3. O dziękuję bardzo!

   No i nie ma za co dziewczyny! :)

   Usuń
 3. Proszę o dodanie ogłoszenia.
  "Zapraszam wszystkich na imprezę graficzną związaną z serialem Supernatural, która odbędzie się 17.02.2017 o godzinie 18:00. Więcej informacji w nowej notce na www.weathered-soul.blogspot.com. Mam nadzieję, że wpadniecie^^"
  obrazek: http://funkyimg.com/i/2nQxG.png

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym zmienić obrazek w ogłoszeniu, tu jest link do nowego: https://1.bp.blogspot.com/-HCjpvFm8qZs/WIdjKtp6PPI/AAAAAAAACfw/PD0TrIQIw-0F8Kt_33MYnt1fBPsUtYbXQCLcB/s1600/dvgwwe.png

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogłoszenie z nowym obrazkiem dodane!

   Usuń