Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Scar


Wygrzebałam się z łap choróbska i od razu zabrałam się za przemeblowanie. Nie wiem dlaczego, ale praktycznie raz w miesiącu muszę poprzestawiać kilka elementów w moim pokoju. Zupełnie nie wiem po co, ale tak już mam. Tym razem pokusiłam się nawet o plakaty typograficzne, a co! No nic, zachęcam do zgłaszania faworytów z tego tygodnia. PS. Czy was też już męczy ta zima?


Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 15 do 21 stycznia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

Oreuis: Urzekł mnie ten szablon. Jest bardzo schludny i estetyczny. Mam też sentyment do Big Hero 6. Nie zapomnijmy też o ciekawej stopce bloga ^^ Bardzo mi się podoba.

Oreuis: Ten szablon jest naprawdę mroczy. Patrząc na niego przypominają mi się stary czasy, kiedy czytałam książki fantasy-horror. Ta praca daje mi takie same niesamowite odczucia co powieść. Aż dostaję (pozytywne) dreszcze na jego widok.

Mayako: Żółty to mój ulubiony kolor! A tak całkiem na poważnie, pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to napis na nagłówku i to on porwał mnie jako pierwszy, a potem całokształt i ciekawe kodowanie. :3

Mayako: Super nagłówek! Świetna kolorysta, bardzo schludny układ. Nie przepchany i naprawdę przyjemny dla oka. :)

Mayako: Bardzo ładna praca! Kolorki bardzo ładne, szczególnie podobają mi się te kwiatuszki. Tak swoją drogą, co to za pani? :D

Mayako: Nagłowek jest bardzo klimatyczny, taki delikatny. Podoba mi się.

Mayako: Z ostatniej notki, to mój faworyt. Szablon jest bardzo klimatyczny, taki... angielski wręcz. :D

8 komentarzy:

 1. Elmo - Dellyland Urzekł mnie ten szablon. Jest bardzo schludny i estetyczny. Mam też sentyment do Big Hero 6. Nie zapomnijmy też o ciekawej stopce bloga ^^ Bardzo mi się podoba.

  Mayako - Głęboki Off Ten szablon jest naprawdę mroczy. Patrząc na niego przypominają mi się stary czasy, kiedy czytałam książki fantasy-horror. Ta praca daje mi takie same niesamowite odczucia co powieść. Aż dostaję (pozytywne) dreszcze na jego widok.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oreuis - Grafika Centaura Żółty to mój ulubiony kolor! A tak całkiem na poważnie, pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to napis na nagłówku i to on porwał mnie jako pierwszy, a potem całokształt i ciekawe kodowanie. :3

  Oreuis - Grafika Centaura Super nagłówek! Świetna kolorysta, bardzo schludny układ. Nie przepchany i naprawdę przyjemny dla oka. :)

  MARTYNA11105 & Snow - Bleeding Through Bardzo ładna praca! Kolorki bardzo ładne, szczególnie podobają mi się te kwiatuszki. Tak swoją drogą, co to za pani? :D

  Elmo - Dellyland Nagłowek jest bardzo klimatyczny, taki delikatny. Podoba mi się.

  Prudence. - Panda Graphics Z ostatniej notki, to mój faworyt. Szablon jest bardzo klimatyczny, taki... angielski wręcz. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oo! Dziękuję za wytypowanie moich prac <33

   Usuń
  2. Dziękuję za wyróżnienie współpracy:) A ta pani na nagłówku to Katherine McNamara:)

   Usuń
  3. O dziękuję bardzo!

   No i nie ma za co dziewczyny! :)

   Usuń
 3. Proszę o dodanie ogłoszenia.
  "Zapraszam wszystkich na imprezę graficzną związaną z serialem Supernatural, która odbędzie się 17.02.2017 o godzinie 18:00. Więcej informacji w nowej notce na www.weathered-soul.blogspot.com. Mam nadzieję, że wpadniecie^^"
  obrazek: http://funkyimg.com/i/2nQxG.png

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym zmienić obrazek w ogłoszeniu, tu jest link do nowego: https://1.bp.blogspot.com/-HCjpvFm8qZs/WIdjKtp6PPI/AAAAAAAACfw/PD0TrIQIw-0F8Kt_33MYnt1fBPsUtYbXQCLcB/s1600/dvgwwe.png

  OdpowiedzUsuń