Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia

(C) Scar


Wygrzebałam się z łap choróbska i od razu zabrałam się za przemeblowanie. Nie wiem dlaczego, ale praktycznie raz w miesiącu muszę poprzestawiać kilka elementów w moim pokoju. Zupełnie nie wiem po co, ale tak już mam. Tym razem pokusiłam się nawet o plakaty typograficzne, a co! No nic, zachęcam do zgłaszania faworytów z tego tygodnia. PS. Czy was też już męczy ta zima?


Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 15 do 21 stycznia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

Oreuis: Urzekł mnie ten szablon. Jest bardzo schludny i estetyczny. Mam też sentyment do Big Hero 6. Nie zapomnijmy też o ciekawej stopce bloga ^^ Bardzo mi się podoba.

Oreuis: Ten szablon jest naprawdę mroczy. Patrząc na niego przypominają mi się stary czasy, kiedy czytałam książki fantasy-horror. Ta praca daje mi takie same niesamowite odczucia co powieść. Aż dostaję (pozytywne) dreszcze na jego widok.

Mayako: Żółty to mój ulubiony kolor! A tak całkiem na poważnie, pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to napis na nagłówku i to on porwał mnie jako pierwszy, a potem całokształt i ciekawe kodowanie. :3

Mayako: Super nagłówek! Świetna kolorysta, bardzo schludny układ. Nie przepchany i naprawdę przyjemny dla oka. :)

Mayako: Bardzo ładna praca! Kolorki bardzo ładne, szczególnie podobają mi się te kwiatuszki. Tak swoją drogą, co to za pani? :D

Mayako: Nagłowek jest bardzo klimatyczny, taki delikatny. Podoba mi się.

Mayako: Z ostatniej notki, to mój faworyt. Szablon jest bardzo klimatyczny, taki... angielski wręcz. :D

8 komentarzy:

 1. Elmo - Dellyland Urzekł mnie ten szablon. Jest bardzo schludny i estetyczny. Mam też sentyment do Big Hero 6. Nie zapomnijmy też o ciekawej stopce bloga ^^ Bardzo mi się podoba.

  Mayako - Głęboki Off Ten szablon jest naprawdę mroczy. Patrząc na niego przypominają mi się stary czasy, kiedy czytałam książki fantasy-horror. Ta praca daje mi takie same niesamowite odczucia co powieść. Aż dostaję (pozytywne) dreszcze na jego widok.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oreuis - Grafika Centaura Żółty to mój ulubiony kolor! A tak całkiem na poważnie, pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to napis na nagłówku i to on porwał mnie jako pierwszy, a potem całokształt i ciekawe kodowanie. :3

  Oreuis - Grafika Centaura Super nagłówek! Świetna kolorysta, bardzo schludny układ. Nie przepchany i naprawdę przyjemny dla oka. :)

  MARTYNA11105 & Snow - Bleeding Through Bardzo ładna praca! Kolorki bardzo ładne, szczególnie podobają mi się te kwiatuszki. Tak swoją drogą, co to za pani? :D

  Elmo - Dellyland Nagłowek jest bardzo klimatyczny, taki delikatny. Podoba mi się.

  Prudence. - Panda Graphics Z ostatniej notki, to mój faworyt. Szablon jest bardzo klimatyczny, taki... angielski wręcz. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oo! Dziękuję za wytypowanie moich prac <33

   Usuń
  2. Dziękuję za wyróżnienie współpracy:) A ta pani na nagłówku to Katherine McNamara:)

   Usuń
  3. O dziękuję bardzo!

   No i nie ma za co dziewczyny! :)

   Usuń
 3. Proszę o dodanie ogłoszenia.
  "Zapraszam wszystkich na imprezę graficzną związaną z serialem Supernatural, która odbędzie się 17.02.2017 o godzinie 18:00. Więcej informacji w nowej notce na www.weathered-soul.blogspot.com. Mam nadzieję, że wpadniecie^^"
  obrazek: http://funkyimg.com/i/2nQxG.png

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym zmienić obrazek w ogłoszeniu, tu jest link do nowego: https://1.bp.blogspot.com/-HCjpvFm8qZs/WIdjKtp6PPI/AAAAAAAACfw/PD0TrIQIw-0F8Kt_33MYnt1fBPsUtYbXQCLcB/s1600/dvgwwe.png

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy