Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Hanchesteria

Cześć! Wychodzi na to, że ten przegląd jest ostatnim takim w styczniu. Wow, nie dawno świętowaliśmy przecież Sylwester! Pęd czasu naprawdę mnie przeraża... Jedynym pocieszeniem jest dla mnie to, że już niebawem wiosna, a co za tym idzie, moje długo wyczekiwane urodzinki! A potem tylko maj i już z górki... :) No nic, zachęcam was do zgłaszania swoich  faworytów!

Zasady: 

  1. Przegląd obejmuje okres od 22 do 28 stycznia.
  2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
  3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
  4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
  5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
  6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
  7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

Ten duet pokazał, że co dwie głowy, to nie jedna. I że z niczego można zrobić coś. Lubię, gdy nagłówek jest w ten sposób podrasowany tzn. gdy praca, która z zamierzenia miała być raczej ponura i szara, ma w sobie jakiś kolorowy element. Nie powiem, efekt końcowy jest wyśmienity!

Nagłówek Little Alphy zachwycił mnie kobiecością i delikatnością. W naszą stronę 'nie krzyczy' wodospad kolorów i morze przeróżnych motywów. Jest prosto i z gracją. Stonowane barwy dodatkowo potęgują odczucie, że praca jest w głównej mierze dedykowana płci pięknej :)

 Na dniach ma zawitać do Polski wiosna, a Scar uraczyła nas nagłówkiem, który od tej pory roku odbiega. I to bardzo. Jesienne klimaty zimą? Już sam ekstrawagancki pomysł zasługuje na duże oklaski. Bardzo spodobały mi się żywe, dobrze skomponowane kolory. Praca na szóstkę z plusem!

To rodzynek, jeśli chodzi o ten przegląd. Jedyny szablon w całym zestawieniu, ale za to w pełni zasługujący na wyróżnienie! Mogą uwagę przykuł niebanalny nagłówek. Jest on całkowicie w moim stylu. A dodatkowo minimalistyczny wygląd szablonu sprawił, że nie jest on udręką dla oka z powodu nawału efektów, a wręcz przeciwnie - jest czymś przyjemnym i delikatnym!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz