Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia

(C) Hanchesteria

Cześć! Wychodzi na to, że ten przegląd jest ostatnim takim w styczniu. Wow, nie dawno świętowaliśmy przecież Sylwester! Pęd czasu naprawdę mnie przeraża... Jedynym pocieszeniem jest dla mnie to, że już niebawem wiosna, a co za tym idzie, moje długo wyczekiwane urodzinki! A potem tylko maj i już z górki... :) No nic, zachęcam was do zgłaszania swoich  faworytów!

Zasady: 

  1. Przegląd obejmuje okres od 22 do 28 stycznia.
  2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
  3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
  4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
  5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
  6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
  7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

Ten duet pokazał, że co dwie głowy, to nie jedna. I że z niczego można zrobić coś. Lubię, gdy nagłówek jest w ten sposób podrasowany tzn. gdy praca, która z zamierzenia miała być raczej ponura i szara, ma w sobie jakiś kolorowy element. Nie powiem, efekt końcowy jest wyśmienity!

Nagłówek Little Alphy zachwycił mnie kobiecością i delikatnością. W naszą stronę 'nie krzyczy' wodospad kolorów i morze przeróżnych motywów. Jest prosto i z gracją. Stonowane barwy dodatkowo potęgują odczucie, że praca jest w głównej mierze dedykowana płci pięknej :)

 Na dniach ma zawitać do Polski wiosna, a Scar uraczyła nas nagłówkiem, który od tej pory roku odbiega. I to bardzo. Jesienne klimaty zimą? Już sam ekstrawagancki pomysł zasługuje na duże oklaski. Bardzo spodobały mi się żywe, dobrze skomponowane kolory. Praca na szóstkę z plusem!

To rodzynek, jeśli chodzi o ten przegląd. Jedyny szablon w całym zestawieniu, ale za to w pełni zasługujący na wyróżnienie! Mogą uwagę przykuł niebanalny nagłówek. Jest on całkowicie w moim stylu. A dodatkowo minimalistyczny wygląd szablonu sprawił, że nie jest on udręką dla oka z powodu nawału efektów, a wręcz przeciwnie - jest czymś przyjemnym i delikatnym!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy