Chat
zamknij

Icons #40

(C) Mia & Martyna11105

Chyba będę wam musiała płacić za robienie tych ikonek. Z każdą kolejną publikacją #Icons jest ich coraz mniej... Mam do was propozycję nie do odrzucenia. Sprawcie, by w następnym wydaniu notka ta pękała w szwach (tak jak to jest przy sygnaturach, czego nie rozumiem, bo przy nich jest pewnie więcej roboty). Da się? Pewnie. Wystarczy jedynie szczypta chęci i kawałeczek wolnego czasu. To co, gotowi na rewolucję? Jeśli tylko przegapiłam czyjeś prace, od razu alarmujcie!


Martyna11105

 
 

Hanchesteria

  
 

Oreuis

   
   

Czyje ikonki wpadły wam w oko?

3 komentarze:

 1. Hanchesterii najładniejsze, moje najbrzydsze <:
  Nie wiem co się porobiło z tymi grafikami. Prawie nikt już nic nie dodaje... Jeszcze tak z rok temu blogów było tak dużo... Mam nadzieję, że coś z tym zrobią. Przykro jest patrzeć jak środowisko grafików zamiera :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi tym bardziej jest przykro, gdy robię comiesięczne porządki i tak wiele wspaniałych blogów ląduje w zawieszonych lub jest po prostu usuwanych ze spisu. Takiego kryzysu jeszcze nie było.

   PS. Twoje ikonki bardzo mi się podobają, więc nie mów, że są najbrzydsze, bo to nieprawda :) Masz u mnie ogromnego plusa za to, że jako jedna z nielicznych jeszcze zajmujesz się tworzeniem tych małych dzieł sztuki!

   Usuń
 2. Ja obecnie szykuje notkę ale przyznam się szczerze no nie wiem czy będą ikony

  OdpowiedzUsuń