Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Przegląd tygodnia

Autor: Weronika

(C) Alessa Belikov


U was też takie mleko za oknem? O ile tę mgłę da się tam jakoś przeżyć (wiadomo, jest niebezpieczna, ale jej występowanie nie prowadzi do kataklizmów czy klęsk), o tyle jej odcień nieco mnie martwi. Dziś powietrze jest o wiele czystsze, ale w piątek... Nigdy nie widziałam tak potężnego smogu. I pomyśleć, że na Śląsku występował on nieco w łagodniejszej wersji. Drodzy mieszkańcy Krakowa - współczuję. Przy takim poziomie zanieczyszczenia jaki dało się odczuć wczoraj, prawie udusiłam się przez kaszel. Nie do pomyślenia jest to, co musiało się dziać przez cały ten czas w stolicy Małopolski... No dobrze, pora na przegląd!

Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 29 stycznia do 04 lutego.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

Oreuis: Bardzo podoba mi się kolorystyka. Ciemny, dwukolorowy nagłówek i rzucający się w oko napis jest jak najbardziej na plus. Nic dodać, nic ująć <:

Oreuis: Ten szablon jest bardzo przyjazny dla oka i schludny. Uwielbiam też, jak ja to nazywam, rebelianckie kolory, które pojawiły się na pracy.

Synestezja: Podoba mi się przede wszystkim dobór postaci i stocków, kolorystyka też jest świetna, a sam nagłówek jest bardzo bardzo ładny.

Synestezja: Uwielbiam jak pod nagłówkiem urywają się jakiś gadżety! Szablon jest dodatkowo dosyć nietypowy, ale za to jaki ciekawy.

7 komentarzy:

 1. Notki jeszcze nie mam ale 4 luty kocham bo to urodzinki mojej sis.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pożycz proszę wszystkiego najlepszego siostrze! :)

   Usuń
  2. jeszcze kuzynka mi została bo jest na jutro datowana ,a tak mi się chce pisać bo ciotki jej bo kuzynka nawet Facebooku nie posiada więc zostaje przez jej brata.

   Usuń
 2. Alessa - Graphic Temptation
  Bardzo podoba mi się kolorystyka. Ciemny, dwukolorowy nagłówek i rzucający się w oko napis jest jak najbardziej na plus. Nic dodać, nic ująć <:

  Sandra Klaudia - 711 my graphis, my world Ten szablon jest bardzo przyjazny dla oka i schludny. Uwielbiam też, jak ja to nazywam, rebelianckie kolory, które pojawiły się na pracy.

  OdpowiedzUsuń
 3. oreuis - grafika centaura
  Podoba mi się przede wszystkim dobór postaci i stocków, kolorystyka też jest świetna, a sam nagłówek jest bardzo bardzo ładny.

  euleunge - grafika centaura
  Uwielbiam jak pod nagłówkiem urywają się jakiś gadżety! Szablon jest dodatkowo dosyć nietypowy, ale za to jaki ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Słonko za wyróżnienie tych prac ♥

   Usuń