Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia

(C) Alessa Belikov


U was też takie mleko za oknem? O ile tę mgłę da się tam jakoś przeżyć (wiadomo, jest niebezpieczna, ale jej występowanie nie prowadzi do kataklizmów czy klęsk), o tyle jej odcień nieco mnie martwi. Dziś powietrze jest o wiele czystsze, ale w piątek... Nigdy nie widziałam tak potężnego smogu. I pomyśleć, że na Śląsku występował on nieco w łagodniejszej wersji. Drodzy mieszkańcy Krakowa - współczuję. Przy takim poziomie zanieczyszczenia jaki dało się odczuć wczoraj, prawie udusiłam się przez kaszel. Nie do pomyślenia jest to, co musiało się dziać przez cały ten czas w stolicy Małopolski... No dobrze, pora na przegląd!

Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 29 stycznia do 04 lutego.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

Oreuis: Bardzo podoba mi się kolorystyka. Ciemny, dwukolorowy nagłówek i rzucający się w oko napis jest jak najbardziej na plus. Nic dodać, nic ująć <:

Oreuis: Ten szablon jest bardzo przyjazny dla oka i schludny. Uwielbiam też, jak ja to nazywam, rebelianckie kolory, które pojawiły się na pracy.

Synestezja: Podoba mi się przede wszystkim dobór postaci i stocków, kolorystyka też jest świetna, a sam nagłówek jest bardzo bardzo ładny.

Synestezja: Uwielbiam jak pod nagłówkiem urywają się jakiś gadżety! Szablon jest dodatkowo dosyć nietypowy, ale za to jaki ciekawy.

7 komentarzy:

 1. Notki jeszcze nie mam ale 4 luty kocham bo to urodzinki mojej sis.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pożycz proszę wszystkiego najlepszego siostrze! :)

   Usuń
  2. jeszcze kuzynka mi została bo jest na jutro datowana ,a tak mi się chce pisać bo ciotki jej bo kuzynka nawet Facebooku nie posiada więc zostaje przez jej brata.

   Usuń
 2. Alessa - Graphic Temptation
  Bardzo podoba mi się kolorystyka. Ciemny, dwukolorowy nagłówek i rzucający się w oko napis jest jak najbardziej na plus. Nic dodać, nic ująć <:

  Sandra Klaudia - 711 my graphis, my world Ten szablon jest bardzo przyjazny dla oka i schludny. Uwielbiam też, jak ja to nazywam, rebelianckie kolory, które pojawiły się na pracy.

  OdpowiedzUsuń
 3. oreuis - grafika centaura
  Podoba mi się przede wszystkim dobór postaci i stocków, kolorystyka też jest świetna, a sam nagłówek jest bardzo bardzo ładny.

  euleunge - grafika centaura
  Uwielbiam jak pod nagłówkiem urywają się jakiś gadżety! Szablon jest dodatkowo dosyć nietypowy, ale za to jaki ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Słonko za wyróżnienie tych prac ♥

   Usuń

Obserwatorzy