Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Blondiee

I teraz nie możecie mieć wymówki, że było mało prac. W tym tygodniu graficy przeszli samych siebie i, jak nigdy, opublikowali wiele notek, w których nie brakuje perełek! Żywię nadzieję, że pójdziecie śladami twórców i równie licznie wytypujecie faworytów do przeglądu.

Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 19 do 25 lutego.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

3 komentarze:

 1. Blondiee - Blondiee Grphics bloga Mimo iż igrzyska śmierci zostały trochę zapomniane, Blondiee postanowiła zrobić nagłówek właśnie w takiej tematyce. Jeśli się dobrze przyjrzymy, dostrzeżemy, że nie ma tu dużo stocków, a mimo to mam się wrażenie, że cała przestrzeń jest zapełniona. Uwielbiam kolory na pracy. Są intensywne, ale nie ranią oczu <:

  Evelyn - Land of Graphic Uwielbiam ten szablon! Zaczynając na nagłówku, a kończąc na kodach. Wszystko tu do siebie pasuje ♥ Nie mogłam przejść wobec tej pracy obojętnie ze względu na moją miłość do Moon Lovers <3

  Evelyn - Land of Graphic Kolejne praca Evelyn, która mnie urzekła. Nagłówek jest fenomenatlny. Wszystko jest na swoim miejscu: napisy, stocki i Kai ♥ Kolorystyka jest tylko wisienką na torcie, nadaje pracy charakteru ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prosze nie mylić - land-of-grafic - nazwa ta jest celowo z błędem pisana i było to kiedyś wyjaśniane ;)

   Usuń
 2. Szablony
  Evelyn - Land of Grafic
  Przede wszystkim kolory! Takie jakie uwielbiam! Szablon jest bardzo przejrzysty i prosty, pokusiłabym się nawet o stwierdzenie "minimalistyczny". Cudowny.

  Nagłówki
  Evelyn - Land of Grafic
  Nagłówek ma w sobie nutkę tajemniczości i grozy. A to wszystko dzięki umiejętnej kompozycji i kolorystyce. To co niespotykane, to fakt, że na pracy jest bardzo dużo tekstu, a mimo to praca nie jest tym tekstem "przeładowana". Taki zabieg udaje się niezwykle rzadko, gratulacje :)

  Martyna11105 & Alessa Belikov - Bleeding Through
  Piękna, świeża praca. W tej pracy, oprócz kolorystyki, zachwycają mnie kwiaty w lewym dolnym rogu, oraz tekst.

  Alessa Belikov - Graphics Temptation
  Jak dla mnie faworyt tego tygodnia! Praca jest absolutnie idealna. Kolorystyka i kompozycja są cudowne!

  OdpowiedzUsuń