Chat
zamknij

Przegląd tygodnia [A]

(C) Alessa Belikov

I choć w czwartek mam najkrócej lekcje (bo jedynie do 13:20), po powrocie zawsze czuję się strasznie zmęczona. Śmiem stwierdzić, że nawet bardziej, a niżeli kończąc o 15:05. Kiedy skończyły się ferie byłam pewna, że nie przeżyję tych dwu miesięcy ciągłego chodzenia do szkoły. A tu proszę! Za nieco ponad dwa tygodnie będę w końcu pełnoletnia, potem tylko święta, matury, Anglia i... Znów roczek minął. Perspektywa zbliżającej się matury wcale mnie nie pociesza, a wręcz przeciwnie. Czy abiturienci podzielą się ze mną jakimiś złotymi radami jak dobrze przygotować się przez ten niecały rok do najważniejszego egzaminu w życiu? :)

Szablony


Weronika: I choć szablon utrzymany jest w kolorystyce brązu, osobiście kojarzy mi się ze słodyczą. Precyzyjniej mówiąc z czekoladą (jak wszystko to, co się rusza :P). Urzekł mnie swoją prostotą wykonania, nieprzekombinowaniem i elegancją, która bije od całości. To ważne. Przesada nigdy nie jest dobra!

Oreuis: Jestem na zabój zakochana w tym szablonie. Te delikatne, słodkie kolorki nadają charakteru tej pracy. CSS jest tu dopracowany w 100%. Synestezja wykonała kawał dobrej roboty ^^

Nagłówki


Weronika: Przegląd nie mógłby się obejść bez tego nagłówka! Bardzo przyjemne kolorki, całość jak zwykle zgrana - nie ma się do czego doczepić. Chciałabym kiedyś móc skrytykować jakąś pracę Little Alphy, ale graficzka nie daje mi takiej możliwości. Zła strona mojej duszy czuje niedosyt :(

2 komentarze:

  1. Nagłówek od Little Alpha to mój faworyt! <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Jejku ten szablonik od Synestezji jest genialny *o* Nie dość, że kocham Troye'a to jeszcze te kolorki i wykonanie *o* cudo!

    OdpowiedzUsuń