Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

#Signature124 - Love Song by xXForainXx
(C) Forain


No i mamy katalogową wiosnę :) Dlaczego tak uważam? Ano, niektóre blogi wróciły do życia i wybudziły się z zimowego letargu (w końcu!). Cieszy mnie to niezmiernie. Widać, że powoli działacie. Do wakacji się rozkręcicie, wierzę w to! W minionym tygodniu pojawiło się naprawdę wiele wartościowych szablonów, jak i nagłówków, dlatego gorąco zachęcam was, aby podzielić się waszym zdaniem na ich temat. Jest co komentować!


Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 12 do 18 marca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

7 komentarzy:

 1. Forain - Lost souls Wybrałam ten nagłówek ze względu na fajne ułożenie stocków, Seleny oraz za niebanalną kolorystykę <: Całość bardzo ładnie się prezentuje ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję kochana ♥

   Usuń
  2. Trzeba wyróżniać ładne prace ^^

   Usuń
  3. A mi się ta praca nie otwiera :< I weź tu człowieku przegląd sklejaj...

   Usuń
  4. Odwołuję alarm. Wszystko już gra :P

   Usuń
 2. Kaylo - Szablonodsiewnia.
  Szablon jest prosty i czytelny, a przy tym niecodzienny. Podoba mi się zarówno dopasowana do zdjęcia kolorystyka jak i nietypowy układ.

  OdpowiedzUsuń
 3. Agata - Wioska Szablonów
  Szaleństwo! I choć Agata dodaje swoje prace stosunkowo rzadko, kiedy już to robi, kapcie spadają z nóg. Tak też było i tym razem. Jestem zachwycona niebanalnym układem oraz estetyką. Jako pedantka szczególną uwagę zwracam właśnie na rozmieszczenie gadżetów. Tutaj nie mam nic do zarzucenia. Cud, miód, malina!

  Erato - Dellyland
  Czyż ten nagłówek nie jest ujmujący? Taki kobiecy, delikatny... To właśnie on nadaje ton całemu szablonowi. Skupia całą uwagę, ale jednocześnie dopełnia całości. Nie każdy potrafi zgrać grafikę z templatką samą w sobie, a Erato się to udało.

  Forain - Lost Souls
  Ten blend jest tak uroczy, że przegląd nie mógł się bez niego obejść. Spójrzcie sami. Ma w sobie to 'coś'. W skali od jednego do dziesięciu daję mu zasłużone jedenaście punktów.

  OdpowiedzUsuń