Chat
zamknij

Fantastyczna trójka

(C) Prettysmilex


Mój nowy kącik biurowy jest już gotowy zarówno do pracy nad Katalogiem, jak i na nadchodzący rok szkolny (o zgrozo, klasa maturalna....). Musicie się przyzwyczaić do mojego stękania nad egzaminem dojrzałości aż do maja, niestety :) Potem będę jęczeć o studiach i o tym, że sesja, że nie śpię po nocach i tak dalej. Samo życie, chciałoby się rzec! A kogo goszczę u siebie dziś? Dobrze wam znaną Oreuis (Grafika Centaura). Bon apettit!

SzablonyMimo tego, że nie jestem wielką fanka Harry'ego Pottera, nie mogłam przejść obok tej pracy obojętnie. Taki minimalizm to sztuka. Szablon wygląda naprawdę schludnie. Kolorystyka jest przyjemna dla oka. Każdy selektor został dopieszczony przez Synestezję podczas pisania CSSa :))


Jestem wielką fanką tego szablonu. Wszystko w nim mi się podoba zaczynając na kolorystyce, a kończąc na kodach. Nagłówek wygląda niekonwencjonalnie. Jest bardzo delikatny oraz ma piorunującą jakość.


Kolejna tematyka, za którą nie przepadam. Jednak ominięcie takiej pracy byłoby czymś niesprawiedliwym. Szablon jest bardzo delikatny i ma piękne kolory. Zablokowane tło wygląda efektownie. Podoba mi się wygląd stron nad nagłówkiem. Reasumując: Elmo tworzy świetne prace<:


NagłówkiUwielbiam to zestawienie kolorystyczne. Napawa mnie ono spokojem. Stocki są idealnie dobrane, bo tworzą spójną całość. Moją uwagę przykuła również różnica wielkość postaci. Uwielbiam małe, dobrze wycięte postacie, a to wcale nie jest takie łatwe do osiągnięcia. Napis dopełnia tylko całość. Dwoma słowami: dobra robota!


Bardzo podoba mi się kompozycja na tym nagłówku. Wszystko ma tu swoje miejsce. Panuje tu nienaganny porządek. Stonowane kolory pozwalają dostrzec szczegóły zawarte w ułożeniu stocków.


Ten nagłówek przywołuje u mnie miłe wspomnienia z dzieciństwa kiedy to oglądałam meksykańskie telenowele. Praca jest świetna. Ma ciekawe kolory i kompozycję. Mimo iż na nagłówku znajduje się wiele wyrazistych stocków, moją uwagę wciąż przykuwa centralna cześć, na której znajdują się postacie tak jakby odgrodzone od reszty tym dymem/białym stockiem o nieregularnym kształcie :))

2 komentarze:

 1. Tak mało osób coś wstawia ostatnio, że nie dziwi mnie fakt, że moje prace pojawiają się tak często w przeglądach itd. Po prostu nie ma w czym wybierać :C
  Oprócz mojego nagłówka wszystkie prace zdecydowanie zasłużyły na wytypowanie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma w czym wybierać, to fakt. Ale Twoje prace nie pojawiają się bez powodu, pamiętaj o tym! :)

   Usuń