Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Rockmenowa

Pora na małą autopromocję! Pewnie obiło Wam się o uszy, że od teraz możecie śledzić Katalog na Wattpadzie (reklamowałam się głównie na Facebooku). Oficjalnie, wszem i wobec, z podniesioną głową potwierdzam ten fakt. Jeśli tworzycie okładki lub innego rodzaju grafikę związaną z wcześniej wymienioną platformą, zaobserwujcie profil spisu. Znajdziecie go tutaj :)

Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 25 czerwca do 1 lipca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

4 komentarze:

 1. Prettysmilex - Prettysmilex Uwielbiam ten nagłówek. Ma niesamowite kolory i kompozycję. Bardzo podoba mi się pomysł umieszczenia małych napisów w chmurkach ♥

  Prettysmilex -
  Prettysmilex

  Kolejna praca Prettysmilex, która zasługuje na wyróżnienie. Nagłówek wygląda bardzo letnio przez kolory i zboże :) Podziwiam ułożenie i wtopienie stocków. Napis jest perfekcyjny, idealnie pasuje do pracy ^^ Zazdroszczę, bo ja mam zawsze problem z dobraniem czcionki.

  Forain - Bajkowe Szablony
  To bardzo klimatyczny szablon, który na pewno znalazł by schronienie na niejednym blogu z opowiadaniami. Gadżety i post wyglądają schludnie i przejrzyście.

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę o dodanie ogłoszenia ^^
  zdjęcie: tutaj
  treść:
  Secret Templates poszukuje nowych czlonków załogi! Poszukujemy solidnych i ambitnych szabloniarzy. Zgłoś się do nas, niech twoje zdolności przestaną być jednym z sekretów! Więcej informacji w zakładce Nabór.

  Dziękuję! ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. No proszę moja sygnaturka w notce jak miło.

  OdpowiedzUsuń