Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Blondiee

Muszę się wam pochwalić, że wczoraj zdałam egzamin wewnętrzny! Zdobyłam siedemdziesiąt dwa punkty, co niezmiernie mnie cieszy. Będąc w połowie testu miałam mieszane uczucia, ale pocieszałam się, że nawet jeśli mi się nie uda, spróbuję raz jeszcze. Jednak gdy odpowiedziałam na trzydzieste drugie pytanie i wyskoczył mi tenże wyczekiwany komunikat, byłam wniebowzięta. Mała rzecz, a cieszy! Takie chwile trzeba doceniać :) Przez to, że od poniedziałku uczyłam się do EW, aktualizacja się nie pojawiła. Jednak żeby zbytnio nie mieszać i nie wprowadzać chaosu, prace przez was wytypowane (zgłoszone i opublikowane w dniach od 9 do 15 oraz od 16 do 22 lipca) pojawią się na łamach spisu w środę w jednej notce.


Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 16 do 22 lipca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

2 komentarze:

 1. Proszę o dodanie ogłoszenia ❤
  zdjęcie: tutaj

  Treść:
  Z wielką radością pragniemy Was zaprosić na pierwsze urodziny Secret Templates, które odbędą się 08.08.2017r.
  Z tego powodu czeka Was niespodzianka, którą razem z dziewczynami dla Was przygotowałyśmy. Więcej informacji znajdziecie w zakładce urodzinowe zamówienia.

  Z góry bardzo dziękuję za dodanie ogłoszenia!

  OdpowiedzUsuń