Chat
zamknij

Przegląd tygodnia [A]

(C) Scar

Dzisiejsza aktualizacja obejmuje ostatnie dwa przeglądy. Stety niestety, ukażą się w niej prace jedynie z tej wcześniejszej notki, ponieważ w ostatniej pole z komentarzami świeci pustkami. Dziwi mnie to tym bardziej, że w ostatnich dniach pojawiło się całkiem sporo nowych prac. Może innym razem będzie lepiej ;)


Szablony


Prettysmilex: Jak tylko zobaczyłam ten szablon to się zakochałam. Uwielbiam ten prosty, dobrze wyglądający nagłówek oraz piękne kolorki. Sam układ nie odstaje od reszty.

Prettysmilex: Naprawdę ten szablon jest świetny, ma cudne kolorki delikatny ładny nagłówek. Jednak najbardziej urzekł mnie układ! Wszystko jest tak genialne porozmieszczane!

Oreuis: To bardzo ładnie wykonany, schludny szablon minimalistyczny. Urzekł mnie wygląd postu i kolumn bocznych. Kolorystyka jest łagodna i miła dla oka. Reasumując: udana praca :))
Lynx: Jak ujrzałam ten szablon, to od razu się zakochałam. ^^ Praca jest niesamowita. Delikatne kolory, minimalizm, te pięknie wykonane kolumny... - po prostu C U D O.


Nagłówki


Oreuis: Nie byłabym sobą gdybym przeszła obok pracy Prettysmilex obojętnie. Nagłówek jest niesamowity! Kolorki i kompozycja są miłe dla oka. Uwielbiam też sposób w jaki Prettysmilex rozmieszcza napisy i wybiera im taką ładną czcionkę <: Patrząc na tą pracę towarzyszy mi myśl, że pora wziąć się za siebie i zrobić w końcu coś ładnego :))
Lynx: Nagłówek jest obłędny! Zawsze mnie fascynuje jak Prettysmilex dobiera czcionki i rozmieszcza tekst. Zawsze wychodzi jej to niesamowicie. Nie mogę oderwać wzroku. ^^

Oreuis: Wybrałam tą pracę z kilku powodów. Po pierwsze: Niall był kiedyś moim ulubionym członkiem 1D; po drugie: ta praca jest świetna! Bardzo lubię ten niekonwencjonalny sposób podzielenia nagłówka. Praca jest minimalistyczna, jednak niczego jej nie brakuje. Świetnie dobrana koloryzacja i napis są idealnym dopełnienie.

2 komentarze:

  1. Wyjeżdżam na tydzień i już nie ma kto komentować :/ No ale wróciłam i za chwilkę na katalożku będzie się działo :))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dobrze, że już jesteś. Bez Ciebie to nie to samo!

      Usuń