Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Prettysmilex

Żyjecie? Umarliście? Cicho tu jak w grobie :) Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze zmontować letni szablon, a jeśli nie - pojawi się templatka uniwersalna, która będzie zdobić spis również w czasie jesieni. Pozostaje nam tylko czekać. W międzyczasie możecie spokojnie się udzielać :P

Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 23 do 29 lipca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

3 komentarze:

 1. Pierwsza! ;P
  Erato - Dellyland
  Klimat tej pracy po prostu mnie powalił. Czuć lasem na kilometr. ;) Głównym ozdobnikiem wydaje się być tło tytułów gadżetów, dopełnia nagłówek, dzięki temu całość to nie tylko grafika i zielone kolumny. Zauważyć też można, że szare tło wcale nie sprawia, że praca jest posępna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło Cię gościć w roli komentatora! Dzięki za wytypowanie pracy ♥

   Usuń
 2. Fantazja - Land of grafic - Pokochałam te proste nagłówki od Fantazji, ten również skradł moje serce! Niczego mu nie brakuje, a sam układ w tym szablonie dodaje mu tylko uroku. Delikatna koloryzacja także mnie urzekła! Po prostu perełka!

  OdpowiedzUsuń