Chat
zamknij

Przegląd tygodnia [A]

(C) Euleunge

Puk, puk! Jestem, żyję, wróciłam, czuję się dobrze. Dolny Śląsk jak zwykle nie zawiódł mnie pod względem atrakcji. Kocham ten region jak swoją małą ojczyznę pomimo faktu, że sama urodziłam się na Górnym Śląsku. Coś mnie tam ciągnie, a ja naprawdę nie wiem co... Może jest tutaj ktoś z tamtych okolic? I może odpowie mi na pytanie, w czym tkwi sekret? Macie tam jakieś magnesy pod powierzchnią ziemi? :) Dziś za to nastąpi aktualizacja nie jednego, lecz dwóch ostatni przeglądów - wedle obietnicy.


Szablony


Oreuis: Bardzo podobają mi się kolory na pracy. Ma się na czym zawiesić oko :) CSS jest schludny i pozwala grać pierwsze skrzypce nagłówkowi :)

Oreuis: Jestem zakochana w tym szablonie! Nagłówek na kolumnie wygląda nieziemsko. Mroczna tematyka + minimalizm to świetne połączenie :)) Gratuluję Elmo tak udanej pracy ♥

Oreuis: Bardzo lubię szablony z takim układem. Małe nagłówki nad kolumną są cudowne! CSS jest bardzo schludny i przyjemnie się na niego patrzy.

Laura: Nie wiem czy to sprawa świetnie dopracowanego kodu, pomysłowego nagłówka czy prześlicznych kociąt w roli głównej, ale szablon Lydii skradł moje serduszko od pierwszego wejrzenia ♥ A ten kociak niepozornie siedzący nad prawą kolumną to mistrzostwo.


Nagłówki


Aveline Gross: Mimo że podobają mi się obie prace z tej notki, to szablon został już wyróżniony, więc napiszę tylko o tym nagłówku. Przypomina mi on moje lata dzieciństwa, kiedy zbierałam karteczki z takich bajek, którymi potem wymieniał się z koleżankami. Oprócz stron sentymentalnych, to podoba mi się układ, delikatność, ukazanie miłości w wiosennych, żywych kolorach - po prostu praca bardzo przyjemna dla oka.

Oreuis: Bardzo podoba mi się układ na tym nagłówku. Postacie są fajnie porozmieszczane. Mam też słabość do tego dymu i wzorków z tyłu ♥

Laura: Chyba nikt się nie sprzeciwi, że każda praca Erenae jest perfekcyjna. Nie mogłam się powstrzymać, by nie zgłosić tej pracy do przeglądu. Sam układ nagłówka jest doskonały. Bardzo lubię prace, które mają dość ograniczoną liczbę stocków i ta jest jedną z nich. A w koloryzacji połączyłaś moje dwa ulubione kolory, więc to duuży plus. ♥

6 komentarzy:

 1. Wszystkie prace są przepiękne i nie dziwie się, że wybrano właśnie je!
  Wytypowane szablony mają coś w sobie ten oryginalny wygląd! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wyróżnienie mojej pracy <3 pierwsze dwa nagłówki to mistrzostwo świata!
  Czekam na podsumowanie Remake Challenge :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podsumowanie wkrótce się pojawi, spokojnie :)

   Usuń
 3. Świetny przegląd ;)
  a co do Dolnego Śląsku, ja jestem z niego ;) i fakt mamy tu świetny klimat, wiele miejsc jest praktycznie magicznych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja naprawdę nie wiem, w czym tkwi sekret... Najpiękniej jest w letnie wieczory, gdy wszystko skąpane jest w blasku zachodzącego słoneczka. Bajeczny widok!

   Usuń