Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia [A]

(C) Euleunge

Puk, puk! Jestem, żyję, wróciłam, czuję się dobrze. Dolny Śląsk jak zwykle nie zawiódł mnie pod względem atrakcji. Kocham ten region jak swoją małą ojczyznę pomimo faktu, że sama urodziłam się na Górnym Śląsku. Coś mnie tam ciągnie, a ja naprawdę nie wiem co... Może jest tutaj ktoś z tamtych okolic? I może odpowie mi na pytanie, w czym tkwi sekret? Macie tam jakieś magnesy pod powierzchnią ziemi? :) Dziś za to nastąpi aktualizacja nie jednego, lecz dwóch ostatni przeglądów - wedle obietnicy.


Szablony


Oreuis: Bardzo podobają mi się kolory na pracy. Ma się na czym zawiesić oko :) CSS jest schludny i pozwala grać pierwsze skrzypce nagłówkowi :)

Oreuis: Jestem zakochana w tym szablonie! Nagłówek na kolumnie wygląda nieziemsko. Mroczna tematyka + minimalizm to świetne połączenie :)) Gratuluję Elmo tak udanej pracy ♥

Oreuis: Bardzo lubię szablony z takim układem. Małe nagłówki nad kolumną są cudowne! CSS jest bardzo schludny i przyjemnie się na niego patrzy.

Laura: Nie wiem czy to sprawa świetnie dopracowanego kodu, pomysłowego nagłówka czy prześlicznych kociąt w roli głównej, ale szablon Lydii skradł moje serduszko od pierwszego wejrzenia ♥ A ten kociak niepozornie siedzący nad prawą kolumną to mistrzostwo.


Nagłówki


Aveline Gross: Mimo że podobają mi się obie prace z tej notki, to szablon został już wyróżniony, więc napiszę tylko o tym nagłówku. Przypomina mi on moje lata dzieciństwa, kiedy zbierałam karteczki z takich bajek, którymi potem wymieniał się z koleżankami. Oprócz stron sentymentalnych, to podoba mi się układ, delikatność, ukazanie miłości w wiosennych, żywych kolorach - po prostu praca bardzo przyjemna dla oka.

Oreuis: Bardzo podoba mi się układ na tym nagłówku. Postacie są fajnie porozmieszczane. Mam też słabość do tego dymu i wzorków z tyłu ♥

Laura: Chyba nikt się nie sprzeciwi, że każda praca Erenae jest perfekcyjna. Nie mogłam się powstrzymać, by nie zgłosić tej pracy do przeglądu. Sam układ nagłówka jest doskonały. Bardzo lubię prace, które mają dość ograniczoną liczbę stocków i ta jest jedną z nich. A w koloryzacji połączyłaś moje dwa ulubione kolory, więc to duuży plus. ♥

6 komentarzy:

 1. Wszystkie prace są przepiękne i nie dziwie się, że wybrano właśnie je!
  Wytypowane szablony mają coś w sobie ten oryginalny wygląd! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wyróżnienie mojej pracy <3 pierwsze dwa nagłówki to mistrzostwo świata!
  Czekam na podsumowanie Remake Challenge :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podsumowanie wkrótce się pojawi, spokojnie :)

   Usuń
 3. Świetny przegląd ;)
  a co do Dolnego Śląsku, ja jestem z niego ;) i fakt mamy tu świetny klimat, wiele miejsc jest praktycznie magicznych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja naprawdę nie wiem, w czym tkwi sekret... Najpiękniej jest w letnie wieczory, gdy wszystko skąpane jest w blasku zachodzącego słoneczka. Bajeczny widok!

   Usuń

Obserwatorzy