Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

 
(c) Erenae

Hejka! Mam nadzieję, że weekend minie Wam pod znakiem ładnej pogody. ;) Dzisiaj w małym zastępstwie zostawiam post przeglądu, który podobno ma być przez Was oblegany. Możecie się przy okazji podzielić pomysłami na spędzenie sobotniego wieczora - jestem ciekawa: jak graficy wykorzystują wakacyjną przerwę?Zasady:


 1. Przegląd obejmuje okres od 30 lipca do 5 sierpnia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

4 komentarze:

 1. Erenae & Forain - heartbeat graphic
  Ten nagłówek przyciągnął mnie do siebie swoimi kolorami i piękną kompozycją. Praca wygląda magicznie. Jest taka subtelna i cieszy oko. Uważam, że to bardzo udana współpraca.

  Erenae & Tuschen
  Kolejna współpraca, która rzuciła mnie na kolana. Stonowana kolorystyka i gra cieni na postaciach były strzałem w dziesiątkę.

  Evelyn - Land of Grafic
  Ten nagłówek to cudo. Po pierwsze: Lee Junki, którego uwielbiam; po drugie: niebanalne teksturki i stocki w tle wyglądają nieziemsko; po trzecie: kolorystyka i ozdobna czcionka nadają pracy tajemniczości. Brawo Evelyn <3

  Evelyn - Land of Grafic
  Patrząc na ten szablon nigdy nie pomyślałabym, że został on wykonany na platformę blogspot. Jest tak dopracowany i bajerancki, aż dech zapiera. Ocieka profesjonalizmem :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby nie Ty... Dziękuję ♥

   Usuń
  2. <3 Zaczynam się czuć jakbym należała do załogi Katalogu i była odpowiedzialna za przegląd :)) Taki widmo członek katalożku ♥

   Usuń
  3. Ja też odnoszę takie wrażenie :) Ale to dobrze, że jesteś, że czuwasz, że się udzielasz. Prawdziwy czytelnik z krwi i kości!

   Usuń