Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Martyna11105

Za mną osiem godzin jazd. I jak? To, co wydawało mi się najtrudniejsze, okazało się być proste jak drut (redukcja biegów podczas jazdy). Najgorzej idzie mi ruszanie z miejsca. Wiecie... Godzina szczytu, milion aut, korek, a na jego początku ja we własnej osobie, usilnie próbująca zapanować nad Toyotą. Pewnie minie trochę czasu zanim dojdę do wprawy. No nic... Oddaję wam już przegląd i znikam ;)Zasady:

 1. Przegląd obejmuje okres od 13 do 19 sierpnia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

6 komentarzy:

 1. Erenae - Secret Templates
  Bardzo podobają mi się kolory na pracy. Ma się na czym zawiesić oko :) CSS jest schludny i pozwala grać pierwsze skrzypce nagłówkowi :)

  Elmo - Dellyland
  Jestem zakochana w tym szablonie! Nagłówek na kolumnie wygląda nieziemsko. Mroczna tematyka + minimalizm to świetne połączenie :)) Gratuluję Elmo tak udanej pracy ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Też bałam się zmieniania biegów, ale to okazało się być najfajniejszą rzeczą :)) Za mną też kilka godzin jazd i muszę się przyznać, że podoba mi się prowadzenie autka :)) Ostatnio zasuwałam po autostradzie w Warszawie :))
  Toyotka, którą jeżdżę ma okropne sprzęgło, ale po przyzwyczajeniu nie jest tak źle :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Elmo & Erato - Dellyland
  Mimo że podobają mi się obie prace z tej notki, to szablon został już wyróżniony, więc napiszę tylko o tym nagłówku. Przypomina mi on moje lata dzieciństwa, kiedy zbierałam karteczki z takich bajek, którymi potem wymieniał się z koleżankami. Oprócz stron sentymentalnych, to podoba mi się układ, delikatność, ukazanie miłości w wiosennych, żywych kolorach - po prostu praca bardzo przyjemna dla oka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej :) z Tej strony Andro
  Chciałam poinformować, że wróciłam do blogowania i prosić o dodanie z powrotem Wyspy Twórczości do spisu blogów prywatnych :) Blog jest ponownie aktywny i pojawił się na nim już post. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń