Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia

(C) Andro & Forain


Każdy ma prawo do wypoczynku, a ja zamierzam z niego w pełni skorzystać! Stąd też między innymi brak aktualizacji (o czym informowałam Was na czacie) oraz fakt, że notka ta została zaplanowana. Plażingu raczej nie będzie, wspinaczki też nie, ale wolne chwile spędzę aktywnie i produktywnie. O ruch nie będę musiała się martwić ;) Zostawiam Was z przeglądem i ruszam na Dolny Śląsk!


Zasady:

 1. Przegląd obejmuje okres od 20 do 26 sierpnia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

5 komentarzy:

 1. ooo sygnaturka moja <3
  Muszę się zabrać za nowy post
  Przejże później blogi i może coś zgłoszę jakieś perełeczki
  pozdrawiam przyjemnego odpoczynku

  OdpowiedzUsuń
 2. Erenae - Heartbaet Graphic
  Bardzo podoba mi się układ na tym nagłówku. Postacie są fajnie porozmieszczane. Mam też słabość do tego dymu i wzorków z tyłu ♥

  Lydia - Land of Grafic
  Bardzo lubię szablony z takim układem. Małe nagłówki nad kolumną są cudowne! CSS jest bardzo schludny i przyjemnie się na niego patrzy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lydia - Land of Graphic
  Nie wiem czy to sprawa świetnie dopracowanego kodu, pomysłowego nagłówka czy prześlicznych kociąt w roli głównej, ale szablon Lydii skradł moje serduszko od pierwszego wejrzenia ♥ A ten kociak niepozornie siedzący nad prawą kolumną to mistrzostwo.

  Erenae - Heartbeat Graphic
  Chyba nikt się nie sprzeciwi, że każda praca Erenae jest perfekcyjna. Nie mogłam się powstrzymać, by nie zgłosić tej pracy do przeglądu. Sam układ nagłówka jest doskonały. Bardzo lubię prace, które mają dość ograniczoną liczbę stocków i ta jest jedną z nich. A w koloryzacji połączyłaś moje dwa ulubione kolory, więc to duuży plus. ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój blog [ab city] nie wyświetla się w aktualnościach na stronie głównej, naprawiłam to już, a teraz chciałam prosić o usunięcie linku i ponowne dodanie, żeby wszystko działało ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że problem w końcu dało się rozwiązać. Blog w końcu został dodany do widgetu ;)

   Tak z czystej ciekawości - na czym polega problem związany z tym, że niektóre linki nie chcą się dodać?

   Usuń

Obserwatorzy