Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Andro & Forain


Każdy ma prawo do wypoczynku, a ja zamierzam z niego w pełni skorzystać! Stąd też między innymi brak aktualizacji (o czym informowałam Was na czacie) oraz fakt, że notka ta została zaplanowana. Plażingu raczej nie będzie, wspinaczki też nie, ale wolne chwile spędzę aktywnie i produktywnie. O ruch nie będę musiała się martwić ;) Zostawiam Was z przeglądem i ruszam na Dolny Śląsk!


Zasady:

 1. Przegląd obejmuje okres od 20 do 26 sierpnia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

5 komentarzy:

 1. ooo sygnaturka moja <3
  Muszę się zabrać za nowy post
  Przejże później blogi i może coś zgłoszę jakieś perełeczki
  pozdrawiam przyjemnego odpoczynku

  OdpowiedzUsuń
 2. Erenae - Heartbaet Graphic
  Bardzo podoba mi się układ na tym nagłówku. Postacie są fajnie porozmieszczane. Mam też słabość do tego dymu i wzorków z tyłu ♥

  Lydia - Land of Grafic
  Bardzo lubię szablony z takim układem. Małe nagłówki nad kolumną są cudowne! CSS jest bardzo schludny i przyjemnie się na niego patrzy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lydia - Land of Graphic
  Nie wiem czy to sprawa świetnie dopracowanego kodu, pomysłowego nagłówka czy prześlicznych kociąt w roli głównej, ale szablon Lydii skradł moje serduszko od pierwszego wejrzenia ♥ A ten kociak niepozornie siedzący nad prawą kolumną to mistrzostwo.

  Erenae - Heartbeat Graphic
  Chyba nikt się nie sprzeciwi, że każda praca Erenae jest perfekcyjna. Nie mogłam się powstrzymać, by nie zgłosić tej pracy do przeglądu. Sam układ nagłówka jest doskonały. Bardzo lubię prace, które mają dość ograniczoną liczbę stocków i ta jest jedną z nich. A w koloryzacji połączyłaś moje dwa ulubione kolory, więc to duuży plus. ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój blog [ab city] nie wyświetla się w aktualnościach na stronie głównej, naprawiłam to już, a teraz chciałam prosić o usunięcie linku i ponowne dodanie, żeby wszystko działało ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że problem w końcu dało się rozwiązać. Blog w końcu został dodany do widgetu ;)

   Tak z czystej ciekawości - na czym polega problem związany z tym, że niektóre linki nie chcą się dodać?

   Usuń