Chat
zamknij

Remake challenge


Witam! Z tej strony Rinne Lasair. Razem z Katalogiem Grafików mam przyjemność zaprosić was do wzięcia udziału w szablonowym wyzwaniu! Czas na oddanie prac został wydłużony o tydzień!

Zadanie: Bierzesz swój dowolny stary szablon i tworzysz go od nowa.

Zasady: Nie musisz użyć tych samych zdjęć czy kolorów, musisz natomiast odtworzyć klimat starego szablonu. Znajdź główny motyw lub przypomnij sobie, co chciałeś osiągnąć, gdy go tworzyłeś.

Czas: Na prace czekamy do 21.08 00:00

Zgłoszenie: Na adres rinne.lasair@gmail.com wyślij:
1. Podgląd starego szablonu i jego nowszej wersji (możesz dodać link do liva).
2. Podsumowanie: napisz coś od siebie, jaka różnica lat jest między nimi, o tym jak widzisz swój progress, jakie błędy są w starym szablonie, a co ciekawego/poprawionego w nowym. 
3. Nick i link do bloga, z którego jesteś.

W tytule maila dodaj 'Remake challenge - twój nick'

Serdecznie zapraszam 😁 Im więcej osób weźmie w tym udział, tym będzie weselej 😍 Nie ma znaczenia, jak długo siedzisz w grafice, a to idealna okazja, by zobaczyć swoje postępy! Jeżeli jednak jesteś zainteresowany wyzwaniem, natomiast nie pasuje ci termin, daj znać w komentarzu, w niedalekiej przyszłości może uda się zorganizować drugą edycje challengu 😈

11 komentarzy:

 1. Oo całkiem ciekawy pomysł! Myślę że fajnie by było wziąć udział chociaż kompletnie narazie nie mam pomysłów który szablon i jak miałabym odtworzyć od nowa. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybierz najgorszy stary jaki masz hahaha :D

   Usuń
 2. Fajny pomysł :)) Lubię takie wyzwania. One bardzo motywują i zmuszają grafików do pracy. Szablon już tworzę i mam nadzieję, że wyrobię się z terminem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Awww nie mogę się doczekać <3

   Usuń
 3. Ja też uważam, że pomysł jest świetny i z chęcią wzięłabym udział w wyzwaniu, ale moje podglądy dawno wygasły, a strona, na której umieściłam szablony do ściągnięcia skapitulowała. Po zmianie sprzętu reszta gdzieś mi się zagubiła i tak naprawdę nie zostało mi nic - poza pamięcią - co mogłabym wykorzystać jako wzór. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł, ale niestety do 17 sierpnia jestem poza domem. Jutro wracam z Czech, a potem jadę do Krakowa i Zakopanego, więc raczej nie znajdę czasu. Aczkolwiek spróbuję coś wykombinować pomiędzy wyjazdami.

  OdpowiedzUsuń