Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

http://funkyimg.com/i/2xk3D.png
(C) Cael


W ostatnim przeglądzie nie pojawiła się, o zgrozo, żadna praca. Jeśli też macie taki zapieprz jak ja, jesteście usprawiedliwieni, a nawet powiem więcej - w ramach rekompensaty i chęci odreagowania możemy iść na wspólną kawkę ;) Na dniach będę zdawać prawo jazdy. Stres, stres i jeszcze raz stres. Mało tu mnie, ale czuwam. Będzie mnie więcej, gdy sytuacja się ustabilizuje, obiecuję!


Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od  1 do 7 października.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

3 komentarze:

 1. Erenae - Graficzny Świat Erenae

  Bardzo podoba mi się ta czerwień oraz te kwiatuszki (czy to bratki?) Są śliczne i idealnie pasują do kompozycji pracy.

  AvelineGross - Land of grafic

  Aveline kupiła mnie kolorami i tymi "bajerami" jak obserwatorzy i menu. Świetnie to ze sobą pasuje. Nagłówek też jest bardzo ładnie zrobiony, jedynie co przyczepiłabym się do napisu, ale to tam taki mały szczegół. Całość idealnie do siebie pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Evelyn - Bajkowe Szablony
  Zaczynam coraz bardziej lubić czarno-białe prace :) Ten szablon mnie urzekł. Nagłówek jest niesamowity. Wygląda bajecznie, a CSS tylko wszystkiego dopełnia. Bardzo podoba mi się wygląd autora i komentarzy ♥

  Aveline Gross - Land of Grafic
  Bardzo uroczy szablon <3 Minimalistyczny nagłówek i dopracowany CSS to idealne połączenie. Fajnie wyglądają strony , zupełnie jakby tworzyły całość z nagłówkiem <:

  Erenae - Heartbaet graphic
  Jestem zachwycona kolorystyką na tym nagłówku :)) Kolorki wyglądają świetnie ♥ Rozmieszenie postaci na pracy oraz dobór patternu z tyłu jak najbardziej na plus ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Erenae - Hearbaet Graphic
  Ta praca od razu mnie zauroczyła, całość fajnie połączona tak samo kolorystyka

  Aveline Gross - Land of Grafic
  No zakochałam się w tym szablonie, jest obłędny i taki uroczy że pierwsze co zrobiłam na jego widok to "awww" w dodatku podoba mi się na nim ustawienie stron ♥

  OdpowiedzUsuń