Chat
zamknij

CHALLENGE: manipulowanie materią

(c)Erenae

Witajcie! Jestem pod ogromnym wrażeniem waszego zaangażowania w to wyzwanie. Nie spodziewałam się dostać aż tyle świetnych prac. To pokazuje, że jednak potraficie i nie brak Wam talentu. Każda z prac jest inna, jedyna w swoim rodzaju. Jak wspominałam jedna baza, a powstało tyle różnych wersji! Jestem z Was dumna. Możecie spodziewać się kolejnych wyzwań. Możecie i Wy coś zaproponować. Na pierwszy rzut pójdzie praca stworzona przeze mnie - autora bazy. 
Euleunge zaszalała. Jej praca jest ognista i pełna życia. Bardzo podoba mi się to przecięcie twarzy mniejszej modelki i odwrócenie jej do góry nogami. Wygląda do ciekawie i oryginalnie. Sama bym na coś takiego nie wpadła. 
Elmo całkowicie inaczej podeszła do bazy. Zrobiła z niej prawdziwy minimalistyczny majstersztyk. Prostota bijąca od tego nagłówka jest niesamowita. Zimne barwy są przełamane delikatnym różem, który nadaje świeżości. Bardzo też podoba mi się napis i okrąg z liści. 
Praca Martyny napawa spokojem. Jest subtelna, pozbawiona niepotrzebnych dodatków. Bardzo podobają mi się te białe kwiaty. Idealnie współgrają z modelką. Koloryzacja jest prawie taka sama jak w mojej pracy, co świadczy o tym, że podobnie odebrałyśmy emocje związane z bazą :)
Kolejna cudowna praca. Uwielbiam taki odcień zieleni! Idealnie współgra z zimnym niebieskim i szarym. Jestem też zachwycona kompozycją. Prace z tyloma pngsami wciąż pozostają dla mnie nieosiągalne. Może gdy dłużej popatrzę na ten piękny nagłówek to czegoś się nauczę :)
Evelyn przeszła samą siebie. W życiu nie pomyślałabym, że z takiej bazy może powstać takie cudo. Nagłówek jest mroczny i tajemniczy. Niebanalna kompozycja przyciąga uwagę. Jest tu tyle elementów, których nie da się nie zauważyć. Całymi godzinami mogę się im przyglądać i odkrywać coraz to nowsze.
Śliczna, żywa i pełna kolorów praca. Daje silne odczucia utęsknionej wiosny. Aż się robi cieplej widząc róż i intensywną zieleń. Praca cała wykonana z pngsów, do których osobiście się nie dotykam, bo nie potrafię z nimi pracować. Caelowi nie sprawia to żadnego problemu :)
Tu z kolei powiało chłodem. Blondiee postawiła na zimne barwy i jej się to opłaciło. Bardzo podoba mi się ten pattern w tle i kwiaty, które ładnie komponują się z modelką. 
Kolejna praca od Blondiee. Tak jak w poprzedniej panują tu chłodne barwy. Bardzo lubię gdy nagłówek ma ramkę tym bardziej z takim ciekawym wzorem jak na tym nagłówku.
Uwielbiam kolorki na tym nagłówku. Są bardzo naturalne i ładnie podkreślają elementy na pracy. Podoba mi się kompozycja oraz ciekawy napis. Dzieło Hanchesterii przypomina mi o lecie. Patrząc na nie mogę choć przez chwilę zapomnieć o śniegu za oknem i mrozem.
Na koniec śliczna praca od Prettysmilex. Zakochałam się w delikatności, która na niej panuje. Bardzo ciekawa kompozycja i świetna koloryzacja. Jestem też ogromną fanką tego napisu. Wszystko ze sobą współgra :)Macie swojego faworyta? Mi ciężko jest wybrać.

4 komentarze:

 1. Moimi faworytami są bazy skończone przez Evelyn i Arianę, ale ogólnie wszystkie prace wyszły ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow ile prac! Myślałam, że będzie ich kilka, a mamy lawinę. ;)
  Wszystkie prace są bezbłędne. Na każdej z nich widać styl autora, większość można zgadnąć bez podpisu - wspaniale, że mamy indywidualne spojrzenie na grafikę. Moimi faworytami są Elmo (za minimalizm) oraz Hanchesteria (za niesamowite kolory).

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojejku, z niecierpliwością czekałam na zwieńczenie tego challengu i jestem zaskoczona, że jest tyle prac do obejrzenia. Uwielbiam takie "konkursy" i wyzwania (jako obserwator), więc ja na pewno jestem za tym, by pojawiło się takich więcej w najbliższym czasie (może sama się zmotywuję i raz jeszcze coś spróbuję stworzyć w Gimpie). Co do prac, gdybym miała wytypować faworytów, to muszę przyznać, iż urzekł mnie najbardziej delikatny i subtelny efekt nagłówka Prettysmilex oraz ognisty i wyrazisty nagłówek Euleunge.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niezłe prace dla mnie wygrał każdy ,ja nie mogłam bo Baya potrzebowała opieki ,a tamtego dnia ostatniego to byliśmy na RTG ,teraz wiemy z czym się mierzymy dlatego puki co nie dodałam notki.

  OdpowiedzUsuń