Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Niedźwiadki budzą się z zimowego snu

(c)Erenae


Witajcie Niedźwiadki! Zima się jeszcze nie skończyła, ale to najwyższa pora by wybudzić się ze snu i zacząć działać. Nadszedł czas by grafikosfera odżyła. 
Dlatego właśnie tu jestem. Oreuis jest na tyle zdesperowana zdeterminowana, że zawitała aż na Katalogu Grafików by przerwać tą ciszę. 

KG, przynajmniej dla mnie, jest takim serduszkiem grafikosfery i mam nadzieję, że razem z jego reaktywacją blogi powrócą z martwych do życia. Dziękuję bardzo Weronice za zaufanie mi i pozwolenie na dołączenie do załogi bloga. Postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy by jakoś Was rozruszać. 

Mam też do Was ogromną prośbę. Wszyscy, którzy czytacie ten post, proszę o Wasz odzew. Mam nadzieję, że kontakty nie zostały całkowicie zerwane i jeszcze ktoś tu zagląda. Naprawdę zależy mi na systematyczności. Od następnego tygodnia chciałabym wyruszyć z przeglądami. Mam nadzieję, że z biegiem czasu wszystko się rozkręci. 

Do zobaczenia! 

16 komentarzy:

 1. Jestem! Przeglądam zakątki grafikosfery. Mam nadzieję, że w końcu wszystko obudzi się z zimowego snu i będzie duuuużo do przeglądania.
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam na tą pobudkę i przeglądam blogi z nadzieją, że ożyją ^^

   Usuń
 2. Obecna! Podziwiam Cię, że tak walczysz o tą blogsfere! To naprawdę kochane i będę trzymać kciuki aby się udało! Oczywiście będę pomagać i spróbuję udzielać się więcej, tu oraz na blogu! ♥ Fighting~

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze to ty mnie trochę popchnęłaś w tym kierunku gdy pisałyśmy na TT o tym, że teraz jest mało grafików <:
   Czekam na twoją notkę! ♥
   FIGHTING!

   Usuń
 3. Miło widzieć nowy post, przyznam, że prawie straciłam nadzieję, że coś jeszcze się tu pojawi. :D Choć sama skończyłam z tworzeniem grafiki, to wciąż od czasu do czasu zaglądam na różne tego typu strony, więc i tutaj chętnie będę zaglądać. <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi również miło widzieć wsparcie ^^ Jak raz zawitasz w grafikosferze, szybko z niej nie wyjdziesz <3

   Usuń
 4. CIESZĘ SIĘ, CIESZĘĘĘĘ <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytam czytam ^^ Jeju, jak dawno nic się tu nie działo <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem :) Sama ostatnio "wróciłam do życia" z grafiką i obiecuję, że będę się więcej odzywać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idealny moment na powrót <: Trzymam za słowo ♥

   Usuń
 7. Też melduję, że żyję ^^ Staram się wrócić i zbieram się małymi kroczkami do otwarcia prywatnego bloga, może mi się uda~!

  OdpowiedzUsuń
 8. Długo czekałam kiedy coś się pojawi - jestem jestem :3

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy