Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Post informacyjny -Czyli co się będzie działo na KG

(c)Hanchesteria


Witam w poście informacyjnym. Przez ostatnie kilka dni zastanawiałam się nad tym co mogę zrobić na katalogu. Post dodawany raz na tydzień nie brzmi obiecująco. Nie chcę się też ograniczać do przeglądów. Dlatego przedstawię Wam mój plan działania.


Na pewno chcę kontynuować takie serie jak Przegląd Tygodnia, Sygnaturową paradę, Przegląd Ikonek, Fantastyczną Trójkę, itd. Nie będą się one różniły od tego co było dotychczas. No może z wyjątkiem jednej rzeczy. Mam zamiar połączyć starą i nową wersję Przeglądu. Od teraz, kilka dni przed przeglądem, który postaram się dodawać regularnie w niedzielę, będzie można nominować prace grafików, które ukażą się w danym przedziale czasowym obejmującym przegląd. Nie będzie to przymusowe. Nawet jeśli nikt nie zgłosi żadnej pracy, ja i tak zrobię przegląd bazując na moim subiektywnym wyborze. Można powiedzieć, że przegląd będzie naszą kolaboracją. 

Z pewnością pojawią się zabawy integracyjne i konkursy. Mam już nawet pomysł, który na razie będzie tajemnicą. Bądźcie czujni i gotowi. 

Chciałabym też wprowadzić kilka nowych serii. Przeglądy tematyczne, a dokładniej Przeglądy Tęczowe (nazwa robocza, jak wymyślę coś lepszego to zmienię). Polegać one będą na zebraniu przeze mnie prac o danej kolorystyce. Może zmusi Was to do tworzenia barwniejszych prac. Kolor, którym będę się kierować do końca nie będzie znany. Wybiorę go losowo i dopiero wtedy zbiorę prace do notki. 

Jeśli macie jakieś propozycje, zastrzeżenia to piszcie śmiało. Chciałabym poznać Wasze zdanie na temat moich planów i tych niewielkich zmian, które mam zamiar wprowadzić. 
Pozdrawiam!

4 komentarze:

 1. Niezły pomysł. W ogóle też radzę byś poprosiła kogoś o odświeżenie szablony (nie mówię o sb niestety XD). Ten szablon przestarzały mimo, że czasem zmienia się tło.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Znasz moje zdanie :D ale jakby co to ci pomogę! ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się pomysł z tęczowym przeglądem! ogolnie podziwiam Cie ze to wszystko ci sie chce! Wiem ile trzeba w to pracy włożyć, więc jak coś to pisz zawsze pomogę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysł mi się podoba, również zgadzam się z osobą wyżej, że przydałoby się odświeżyć szablon, ale myślę, że nie jest to sprawa pierwszego rzędu, więc może w późniejszym czasie uda się coś zdziałać. :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy