Chat
zamknij

Post informacyjny -Czyli co się będzie działo na KG

(c)Hanchesteria


Witam w poście informacyjnym. Przez ostatnie kilka dni zastanawiałam się nad tym co mogę zrobić na katalogu. Post dodawany raz na tydzień nie brzmi obiecująco. Nie chcę się też ograniczać do przeglądów. Dlatego przedstawię Wam mój plan działania.


Na pewno chcę kontynuować takie serie jak Przegląd Tygodnia, Sygnaturową paradę, Przegląd Ikonek, Fantastyczną Trójkę, itd. Nie będą się one różniły od tego co było dotychczas. No może z wyjątkiem jednej rzeczy. Mam zamiar połączyć starą i nową wersję Przeglądu. Od teraz, kilka dni przed przeglądem, który postaram się dodawać regularnie w niedzielę, będzie można nominować prace grafików, które ukażą się w danym przedziale czasowym obejmującym przegląd. Nie będzie to przymusowe. Nawet jeśli nikt nie zgłosi żadnej pracy, ja i tak zrobię przegląd bazując na moim subiektywnym wyborze. Można powiedzieć, że przegląd będzie naszą kolaboracją. 

Z pewnością pojawią się zabawy integracyjne i konkursy. Mam już nawet pomysł, który na razie będzie tajemnicą. Bądźcie czujni i gotowi. 

Chciałabym też wprowadzić kilka nowych serii. Przeglądy tematyczne, a dokładniej Przeglądy Tęczowe (nazwa robocza, jak wymyślę coś lepszego to zmienię). Polegać one będą na zebraniu przeze mnie prac o danej kolorystyce. Może zmusi Was to do tworzenia barwniejszych prac. Kolor, którym będę się kierować do końca nie będzie znany. Wybiorę go losowo i dopiero wtedy zbiorę prace do notki. 

Jeśli macie jakieś propozycje, zastrzeżenia to piszcie śmiało. Chciałabym poznać Wasze zdanie na temat moich planów i tych niewielkich zmian, które mam zamiar wprowadzić. 
Pozdrawiam!

4 komentarze:

 1. Niezły pomysł. W ogóle też radzę byś poprosiła kogoś o odświeżenie szablony (nie mówię o sb niestety XD). Ten szablon przestarzały mimo, że czasem zmienia się tło.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Znasz moje zdanie :D ale jakby co to ci pomogę! ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się pomysł z tęczowym przeglądem! ogolnie podziwiam Cie ze to wszystko ci sie chce! Wiem ile trzeba w to pracy włożyć, więc jak coś to pisz zawsze pomogę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysł mi się podoba, również zgadzam się z osobą wyżej, że przydałoby się odświeżyć szablon, ale myślę, że nie jest to sprawa pierwszego rzędu, więc może w późniejszym czasie uda się coś zdziałać. :)

  OdpowiedzUsuń