Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia [A]

(c)Follow The Dream

Na wstępie chciałabym Wam podziękować za zaangażowanie się w przegląd. Nie ukrywam, że gdy połączymy nasze siły to o wiele szybciej się go tworzy. Mam nadzieję, że mogę liczyć na Waszą pomoc i w następnym tygodniu. Muszę też Was wszystkich pochwalić, bo ilość dodawanych postów jest coraz większa no i widzę duże zainteresowanie wyzwaniem, które Wam przygotowałam. Jeśli jeszcze nie wzięliście w nim udziału to nie ma na co czekać! Macie czas do 24 lutego! 
Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was na przegląd.


Nagłówki

Prettysmilex: Najbardziej spodobała mi się ta koloryzacja. Wydaje mi się, że dopasowana jest ona idealnie do nagłówka, przez co praca jest delikatna. Bardzo mi się podoba wymazanie oraz umieszczenie postaci. ♥

Prettysmilex: Co mi się podoba w tym nagłówku ? Chyba wszystko. Świetne połączenie stocków w tle. Wszystko idealnie się ze sobą łączy. Podoba mi się ten "stock kwiatuszków" w tle przy postaciach. No i koloryzacja dopełnia wszystko na sam koniec. Świetna praca ♥
Blondiee: W tej pracy podoba mi się to, jak idealnie "zlewają" się ze sobą stocki/patterny. Dzięki temu postacie są ładnie wyróżnione. Dodatkowo koloryzacja pięknie wszystko podkreśla :)

Blondiee: Jak dla mnie, za efekt w głównej mierze odpowiada koloryzacja. Jest niestandardowa, idealnie wpasowana w pracę. No i to rozmieszczenie postaci <3 Cudowna praca!

oreuis: Bardzo podoba mi się kompozycja tego nagłówka oraz tło z chmurek :) Kolorystyka jest spokojna przez co można zwrócić uwagę na szczegóły. Nie przepadam za pngsami, ale tutaj wyglądają naprawdę dobrze. 

szablony

Blondiee: W tym szablonie absolutnie wszystko jest piękne. To na co zwróciłam uwagę w pierwszej kolejności to kolorystyka. Różowo-niebieskie barwy bardzo wpadają w mój gust. Dodatkowo podoba mi się fakt, że szablon jest tak przejrzysty.2 komentarze:

  1. Mój faworyt, to ostatni szablon! Jestem w nim szaleńczo zakochana! ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za wyróżnienie! Najbardziej podoba mi się przedostatni nagłówek :)

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy