Chat
zamknij

Przegląd tygodnia [A]

(c)Follow The Dream

Na wstępie chciałabym Wam podziękować za zaangażowanie się w przegląd. Nie ukrywam, że gdy połączymy nasze siły to o wiele szybciej się go tworzy. Mam nadzieję, że mogę liczyć na Waszą pomoc i w następnym tygodniu. Muszę też Was wszystkich pochwalić, bo ilość dodawanych postów jest coraz większa no i widzę duże zainteresowanie wyzwaniem, które Wam przygotowałam. Jeśli jeszcze nie wzięliście w nim udziału to nie ma na co czekać! Macie czas do 24 lutego! 
Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was na przegląd.


Nagłówki

Prettysmilex: Najbardziej spodobała mi się ta koloryzacja. Wydaje mi się, że dopasowana jest ona idealnie do nagłówka, przez co praca jest delikatna. Bardzo mi się podoba wymazanie oraz umieszczenie postaci. ♥

Prettysmilex: Co mi się podoba w tym nagłówku ? Chyba wszystko. Świetne połączenie stocków w tle. Wszystko idealnie się ze sobą łączy. Podoba mi się ten "stock kwiatuszków" w tle przy postaciach. No i koloryzacja dopełnia wszystko na sam koniec. Świetna praca ♥
Blondiee: W tej pracy podoba mi się to, jak idealnie "zlewają" się ze sobą stocki/patterny. Dzięki temu postacie są ładnie wyróżnione. Dodatkowo koloryzacja pięknie wszystko podkreśla :)

Blondiee: Jak dla mnie, za efekt w głównej mierze odpowiada koloryzacja. Jest niestandardowa, idealnie wpasowana w pracę. No i to rozmieszczenie postaci <3 Cudowna praca!

oreuis: Bardzo podoba mi się kompozycja tego nagłówka oraz tło z chmurek :) Kolorystyka jest spokojna przez co można zwrócić uwagę na szczegóły. Nie przepadam za pngsami, ale tutaj wyglądają naprawdę dobrze. 

szablony

Blondiee: W tym szablonie absolutnie wszystko jest piękne. To na co zwróciłam uwagę w pierwszej kolejności to kolorystyka. Różowo-niebieskie barwy bardzo wpadają w mój gust. Dodatkowo podoba mi się fakt, że szablon jest tak przejrzysty.2 komentarze:

  1. Mój faworyt, to ostatni szablon! Jestem w nim szaleńczo zakochana! ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za wyróżnienie! Najbardziej podoba mi się przedostatni nagłówek :)

    OdpowiedzUsuń