Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia [A]

(c)Martyna11105


Dobry Wieczór! Wybaczcie, że przegląd pojawia się tak późno, ale dzisiejszy dzień był bardzo absorbujący. Od rana do wieczora byłam zajęta i dopiero teraz (a dochodzi już dwudziesta druga) udało mi się znaleźć chwilę czasu by sklecić przegląd. 


Nagłówki

Erenae: Bardzo ciekawa kompozycja. Autorka dobrała piękną koloryzację, która świetnie połączyła wszystkie elementy na pracy.
Hanchesteria: Praca jest naprawdę przepiękna, kolorystyka nadaje kompozycji delikatności, aż z przyjemnością się na nią patrzy.

Erenae: Stonowane niebieskie kolory, świetne rozmieszczenie elementów na pracy, a także ładnie wkomponowany napis. Jestem zdecydowanie na tak.


Prettysmilex: Uwielbiam ten nagłówek za prostotę. Pomimo braku stocków nagłówek nie jest pusty, ponieważ tekstury idealnie je zastępują. Dodatkowo zakochałam się w tej nietypowej koloryzacji.

oreuis: Jestem zakochana w kompozycji na tym nagłówku. Godzinami mogę go studiować kawałek po kawałku. Ciekawe rozmieszenie postaci i dobrze dobrane pngsy tworzą razem spójną i efektowną całość.

oreuis: Uwielbiam ten nagłówek! Kluczową rolę odgrywa tu napis i sposób pokazania postaci. Bardzo lubię ten cytat. Euleunge w fajny sposób go przedstawiła. Mimo braku dużej ilości dodatków na nagłówku ma się na czym zawiesić oko :)

Szablony

Erenae: Szablon zdominował bardzo ładny zielony kolor. Autorka świetnie dobrała pattern. No i do tego piękny CSS.

Hanchesteria: Zakochałam się w tych kolorach i delikatności tego szablon. Aż nie mogę doczekać się wiosny!

Hanchesteria: Minimalistyczny, ale tak wspaniale skomponowany szablon, że ukradł moje serce. Kolory, układ i te przerywane linie współpracują ze sobą idealnie. Nic tylko się zakochać.


2 komentarze:

  1. Dziękuję dziewczynom za nominację <3 Niestety już drugi raz się spóźniłam ze zgłoszeniem swoich ulubieńców... :/
    Wszystkie prace są świetne! Jednak jako że sama nie potrafię wyskrobać nic z anime, to zawsze podziwiam najbardziej tych, co potrafią - i tak oto najbardziej spodobał mi się nagłówek Euleunge. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Łał! Bardzo podobaja mi się prace ;) Dzisiaj, nie moge znaleźć faworyta. Poizdrawiam ciepło i życze dalszej tak owocnej pracy!

    OdpowiedzUsuń