Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia [A]

(c)Follow the Dream


Dzisiejszy przegląd powstał dzięki Arianie, która nominowała prace. Dziękuję jej za to bardzo. Pozostali okazali się leniuszkami. Ah, te wasze wzloty i upadki. Mam rozumieć, że następnym razem zaangażuje się więcej osób? Nie zawiedźcie mnie. 
Dziś malutko prac, ale za to jakie są śliczne! Zapraszam do przejrzenia ich. 


oreuis: Uwielbiam kompozycję panującą na tym nagłówku. Tło wygląda bardzo ciekawie. Przystojny pan + fajna, niekonwencjonalna koloryzacja to idealne połączenie ♥

Ariana: Świetna kolorystyka, połączenie stocków i tekstur. Nagłówek wydaje się pełny, nic w nim nie brakuje, a gwiazdki tylko dodają uroku. Piękny napis.
oreuis: Kompozycja z pngsami wygląda nieziemsko. Aż trudno uwierzyć, że da się dokonać takiego cudu. Gratuluję Erenae cudownej pracy.

Ariana: Nagłówek jest wspaniały. Choć (jak mi się wydaje) złożony został z niewielkiej ilości stocków, to tekstury i kompozycja sprawiają, że wygląda bardzo ciekawie. Kolorystyka jest przepiękna.
oreuis: Koloryzacja wygrała wszystko. Nagłówek wygląda bardzo ciekawie i delikatnie. Bardzo fajnie połączenie tekstur i wtopienie postaci. 

2 komentarze:

 1. Dziękuję bardzo za nominowanie i umieszczenie mojej pracy w przeglądzie :)
  Mi najbardziej przypadł do gustu nagłówek Ariany.
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo za nominację! Wszystkie nagłówki Ariany są super, ale najbardziej przypadł mi 2 ;)
  Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń