Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia

(c)Erenae

Witajcie. Mam nadzieję, że tym razem uda Wam się zdążyć na czas z przeglądem i nominujecie jakąś pracę. Pokażcie, że ostatni brak aktywności był tylko jednorazowym incydentem. 
Przypominam też o konkursie wiosennym! Więcej informacji znajdziecie w poprzednim pościeZasady zgłaszania prac


 1. Przegląd obejmuje okres od 16 do 23 marca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 25 marca do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się po południu (25 marca)
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>2 komentarze:

 1. Erenae - Heartbeat Graphic
  Przede wszystkim w tej pracy podoba mi się kolorystyka i napis. Pomimo małej ilości stockow, są zagospodarowane w taki sposób, że całość prezentuje się ciekawie. A ta iskiereczka po lewej stronie to już wisienka na torcie.


  Właściwie to chyba tylko na tym blogu zostało coś opublikowane w wymienionym przez regulamin okresie, stąd tylko jedna nominowana praca z mojej strony. :<

  OdpowiedzUsuń
 2. Erenae - Heartbeat Graphic
  Pomimo, że nie przepadam za tym serialem to ten szablon skradł moje serce. Piękne kolory. Sam nagłówek wygląda nieco mrocznie co idealnie pasuje. Strasznie podoba mi się ta tekstura po lewej obok postaci, wygląda jak księżyc <3

  OdpowiedzUsuń