Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia

(c)euleunge

Post pojawia się z jednodniowym opóźnieniem. Mam jednak nadzieję, że nie wpłynie to na ilość nominowanych prac. Ostatnio udało Wam się wytypować prace mimo iż mało grafików dodało coś na swoje blogi. Tym razem nie może być gorzej. 


Zasady zgłaszania prac

 1. Przegląd obejmuje okres od 23 do 30 marca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 1 kwietnia do godz. 18:00. Aktualizacja pojawi się wieczorem (1 kwietnia)
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>


2 komentarze:

 1. Prettysmilex - Prettysmilex
  Bardzo podoba mi się rozmieszczenie wszystkich elementów na tej pracy oraz urzekła mnie koloryzacja nadająca wiosennego charakteru <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Euleunge - Untouchable monster Pierwszy mój faworyt! Sama nie wiem co mi się podoba w tym nagłówku, ale wygląda po prostu bajkowo. W dodatku koloryzacja idealnie pasuje!

  Euleunge - Untouchable monster Poza kolorami, urzekło mnie ułożenie stocków. Wszystkie idealnie ze sobą współgrają. Dodatkowo podoba mi się to, że wszystko znajduje się po lewej stronie.

  Euleunge - Untouchable monster Koloryzacja na tym nagłówku jest świetna. Genialne połączenie zielonego z brązowym. Dodatkowo podoba mi się ramka po bokach!

  OdpowiedzUsuń