Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia

(c)Blondiee

Wybaczcie, że w tym tygodniu pojawia się tylko przegląd. Nie miałam jednak pomysłu na post. Chyba powinnam sobie rozpisać harmonogram, bo inaczej się pogubię. Może Wy macie do zaproponowania jakąś serię? Co chcielibyście zobaczyć w następnym tygodniu? Przemyślcie to, a podczas zastanawiania się zgłoście, Waszym zdaniem, najlepsze prace z minionego tygodnia :)


Zasady zgłaszania prac

 1. Przegląd obejmuje okres od 2 do 9 marca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 11 marca do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się po południu (11 marca)
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>1 komentarz:

 1. Trochę na ostatnią chwilę, ale jest :) Chyba dzisiaj same szablony :P

  oreuis - bajkowe-szablony
  Ten szablon mogłabym nazwać bardzo klasycznym, eleganckim przez swoje kolory. Mix szarości z mocnym akcentem to strzał w dziesiątkę.


  oreuis - bajkowe-szablony
  Szablon bardzo mocny, intensywny, przyciąga wzrok swoją kolorystyką. A z drugiej strony bardzo przejrzysty i czytelny układ. Naprawdę wspaniały :)


  Erenae - secret-templates
  Szablon piękny w swej prostocie. Bardzo przejrzysty i czytelny. Mimo, że stworzony na bloga z opowiadaniami, na podglądzie widać, jak wspaniale wyeksponowana jest na nim grafika. Pięknie <3

  OdpowiedzUsuń