Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia [A]

(c)Lika Shune

Jak Wam mijają Święta? Mam nadzieję, że nie chorujecie i odpoczywacie dużo. Dzisiejszy przegląd jest dość obszerny a obejmuje tylko dwa blogi! Jesteście w stanie wyobrazić sobie co się będzie działo gdy w ciągu tygodnia posty doda większość ilość grafików? Przegląd pęknie w szwach :) oreuis: Bardzo podoba mi się kompozycja tego nagłówka. Wszystko skupione jest na dole pracy, a nie jak zwykle na środku/górze. Wygląda to ciekawie i oryginalnie. Jestem też ogromną fanką tego napisu - jest nieziemski :)

euleunge: Bardzo podoba mi się rozmieszczenie wszystkich elementów na tej pracy oraz urzekła mnie koloryzacja nadająca wiosennego charakteru <3

oreuis: Jestem zakochana w kolorystyce. Nadaje pracy odpowiedni charakter. Stocki użyte w tle idealnie ze sobą współgrają i tworzą spójną całość. Bardzo lubię efekt końcowy ^^

Prettysmilex: Pierwszy mój faworyt! Sama nie wiem co mi się podoba w tym nagłówku, ale wygląda po prostu bajkowo. W dodatku koloryzacja idealnie pasuje! 

Prettysmilex: Poza kolorami, urzekło mnie ułożenie stocków. Wszystkie idealnie ze sobą współgrają. Dodatkowo podoba mi się to, że wszystko znajduje się po lewej stronie. 

Prettysmilex: Koloryzacja na tym nagłówku jest świetna. Genialne połączenie zielonego z brązowym. Dodatkowo podoba mi się ramka po bokach!

2 komentarze:

  1. Dziękuję za nominacje, ale to Prettysmilex wygrywa bo jej prace są bezbłędne 💕💕💕

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje bardzo za dodanie mojej sygnaturki <3

    OdpowiedzUsuń