Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia

(c)Lika Shune

Witajcie. W końcu nadeszła prawdziwa wiosna. Cieszę się, że nie muszę już chodzić w kurtkach. Nawet burze mi nie przeszkadzają, o ile siedzę w domu i nie muszę nigdzie się ruszać :) Zachęcam do wytypowania prac, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w przeglądzie.Zasady zgłaszania prac


 1. Przegląd obejmuje okres od 6 do 13 kwietnia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 15 kwietnia do godz. 18:00. Aktualizacja pojawi się wieczorem (15 kwietnia)
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>

4 komentarze:

 1. Elmo - Dellyland
  Szablon przede wszystkim zwraca uwagę nagłówkiem ... piękny, szaro-różowy idealnie gra z resztą szablonu. Dodatkowo zachwyca mnie też kolumna. Nie wiem czy to przez zdjęcie na dole czy przez jej absolutną przejrzystość, ale właśnie tak prawdopodobnie wygląda idealna kolumna w szablonie :D.

  Elmo - Dellyland
  Niezwykle czytelny i przejrzysty szablon. Piękne kolory i nagłówek, nie przeładowany nadmiarem dodatków, bardzo minimalistyczny.

  Oreuis - grafika centaura
  Cudowny, rozmyty nagłówek. W pracy gra wszystko, od kolorów po kompozycję. Podoba mi się też to, że tekst na pracy jest delikatny, nie przeciąża pracy i jej nie "zakrywa", ale ładnie dopełnia. SUPER <3

  Erenae - heartbeat-graphic
  Uwielbiam prace PNG'sowe. Tutaj przede wszystkim pięknie wygląda tło i ułożenie postaci. Tekst również, jak w pracy oreuis, nie zakrywa pracy a pięknie ją wypełnia. Cudownie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oreuis - grafika centaura
  Nagłówek ma trochę magiczny klimat. Koloryzacja jest troszkę mroczna jednak centrum gdzie znajduje się postać jest rozświetlony bardzo fajnie to wygląda.

  Erenae - heartbeat graphic Nagłówek ma piękne kolorki. Stocki są świetnie rozmieszczone, a tekstura w tle wygląda fajnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Elmo - Dellyland
  Nagłówek w tym szablonie jest niesamowity! Bardzo podoba mi się także użyty w tle szkic kwiatka - szablon jest przez to delikatny, a nawet romantyczny. Wspaniały!


  Grabarz - Wioska Szablonów
  Cudowny, przejrzysty i minimalistyczny szablon w stonowanych barwach. Bardzo podoba mi się napis i kolorystyka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie nie zdążę przed 18, ale mam nadzieję, że będzie się liczyć...

  Elmo - Dellyland
  Uwielbiam połączenie szarości i różu, które w tym szablonie wygląda przepięknie! No i podoba mi się kwiatek w tle.

  Oreuis - Grafika Centaura
  Podobają mi się tu kolory i umiejscowienie postaci. Wszystko razem ładnie wygląda.

  OdpowiedzUsuń