Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd Tygodnia

(c)Lika Shune

Witajcie. W końcu nadeszła prawdziwa wiosna. Cieszę się, że nie muszę już chodzić w kurtkach. Nawet burze mi nie przeszkadzają, o ile siedzę w domu i nie muszę nigdzie się ruszać :) Zachęcam do wytypowania prac, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w przeglądzie.Zasady zgłaszania prac


 1. Przegląd obejmuje okres od 6 do 13 kwietnia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 15 kwietnia do godz. 18:00. Aktualizacja pojawi się wieczorem (15 kwietnia)
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>

4 komentarze:

 1. Elmo - Dellyland
  Szablon przede wszystkim zwraca uwagę nagłówkiem ... piękny, szaro-różowy idealnie gra z resztą szablonu. Dodatkowo zachwyca mnie też kolumna. Nie wiem czy to przez zdjęcie na dole czy przez jej absolutną przejrzystość, ale właśnie tak prawdopodobnie wygląda idealna kolumna w szablonie :D.

  Elmo - Dellyland
  Niezwykle czytelny i przejrzysty szablon. Piękne kolory i nagłówek, nie przeładowany nadmiarem dodatków, bardzo minimalistyczny.

  Oreuis - grafika centaura
  Cudowny, rozmyty nagłówek. W pracy gra wszystko, od kolorów po kompozycję. Podoba mi się też to, że tekst na pracy jest delikatny, nie przeciąża pracy i jej nie "zakrywa", ale ładnie dopełnia. SUPER <3

  Erenae - heartbeat-graphic
  Uwielbiam prace PNG'sowe. Tutaj przede wszystkim pięknie wygląda tło i ułożenie postaci. Tekst również, jak w pracy oreuis, nie zakrywa pracy a pięknie ją wypełnia. Cudownie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oreuis - grafika centaura
  Nagłówek ma trochę magiczny klimat. Koloryzacja jest troszkę mroczna jednak centrum gdzie znajduje się postać jest rozświetlony bardzo fajnie to wygląda.

  Erenae - heartbeat graphic Nagłówek ma piękne kolorki. Stocki są świetnie rozmieszczone, a tekstura w tle wygląda fajnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Elmo - Dellyland
  Nagłówek w tym szablonie jest niesamowity! Bardzo podoba mi się także użyty w tle szkic kwiatka - szablon jest przez to delikatny, a nawet romantyczny. Wspaniały!


  Grabarz - Wioska Szablonów
  Cudowny, przejrzysty i minimalistyczny szablon w stonowanych barwach. Bardzo podoba mi się napis i kolorystyka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie nie zdążę przed 18, ale mam nadzieję, że będzie się liczyć...

  Elmo - Dellyland
  Uwielbiam połączenie szarości i różu, które w tym szablonie wygląda przepięknie! No i podoba mi się kwiatek w tle.

  Oreuis - Grafika Centaura
  Podobają mi się tu kolory i umiejscowienie postaci. Wszystko razem ładnie wygląda.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy