Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia

(c)Blodniee

Cześć! Co u Was słychać? U mnie ostatnio wiele się dzieje. Aż dziwne, że mam czas i chęci na grafikę. W czwartek mam dyplom z fortepianu, w piątek zakończenie roku no i w maju matura. Wypadałoby się w końcu zacząć uczyć :) 
Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o ankiecie. Waszym obowiązkiem jest zagłosować na faworyta. Dzięki temu będziecie mogli zadecydować, który z wiosennych nagłówków zawita na Katalogowym szablonie :) Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to link do ankiety znajduje się w poprzednim poście. 
Teraz zachęcam Was do nominowania prac do przeglądu tygodnia.


Zasady zgłaszania prac


 1. Przegląd obejmuje okres od 13 do 20 kwietnia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 22 kwietnia do godz. 18:00. Aktualizacja pojawi się wieczorem (22 kwietnia)
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>

3 komentarze:

 1. Oj tak, życzę powodzenia w nauce. Ja już swoje zaliczenia mam za sobą co nie zmienia faktu, że niektórzy nauczyciele zwolnią ;)
  Co do zgłaszania prac to mam nadzieję, że zgłoszenie sygnaturki będzie się liczyć ^^

  Link do grafiki: BLONDIEE - Blondie Graphics
  Zgłaszam prace, ponieważ moim zdaniem autorka zrobiła dobrą robote. Ta koloryzacja i minimalistyczna kompozycja, świtnie się ze sobą zgrywają. To była moja pierwsza wizyta na blogu, a już mnie urzekła.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, ale w punkcie trzecim regulaminu jest napisane, że można zgłaszać tylko nagłówki i szablony.

   Usuń
 2. little alpha - a-b-city - Uwielbiam ten szablon. Jest minimalistyczny, ma cudowne kolorki. W dodatku plusem jest to, że na pracy znajduje się Holland ♥ Idealnie wpasowuje się w moje gusta.

  OdpowiedzUsuń