Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd Tygodnia

(c)Blodniee

Cześć! Co u Was słychać? U mnie ostatnio wiele się dzieje. Aż dziwne, że mam czas i chęci na grafikę. W czwartek mam dyplom z fortepianu, w piątek zakończenie roku no i w maju matura. Wypadałoby się w końcu zacząć uczyć :) 
Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o ankiecie. Waszym obowiązkiem jest zagłosować na faworyta. Dzięki temu będziecie mogli zadecydować, który z wiosennych nagłówków zawita na Katalogowym szablonie :) Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to link do ankiety znajduje się w poprzednim poście. 
Teraz zachęcam Was do nominowania prac do przeglądu tygodnia.


Zasady zgłaszania prac


 1. Przegląd obejmuje okres od 13 do 20 kwietnia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 22 kwietnia do godz. 18:00. Aktualizacja pojawi się wieczorem (22 kwietnia)
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>

3 komentarze:

 1. Oj tak, życzę powodzenia w nauce. Ja już swoje zaliczenia mam za sobą co nie zmienia faktu, że niektórzy nauczyciele zwolnią ;)
  Co do zgłaszania prac to mam nadzieję, że zgłoszenie sygnaturki będzie się liczyć ^^

  Link do grafiki: BLONDIEE - Blondie Graphics
  Zgłaszam prace, ponieważ moim zdaniem autorka zrobiła dobrą robote. Ta koloryzacja i minimalistyczna kompozycja, świtnie się ze sobą zgrywają. To była moja pierwsza wizyta na blogu, a już mnie urzekła.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, ale w punkcie trzecim regulaminu jest napisane, że można zgłaszać tylko nagłówki i szablony.

   Usuń
 2. little alpha - a-b-city - Uwielbiam ten szablon. Jest minimalistyczny, ma cudowne kolorki. W dodatku plusem jest to, że na pracy znajduje się Holland ♥ Idealnie wpasowuje się w moje gusta.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy