Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia

(c)Ariana

Witajcie! Czy widzicie zmiany? Na katalogu pojawił się nowy szablon ze zwycięskim nagłówkiem. Mam nadzieję, że nie zniszczyłam niczego pisząc kody CSS. Dajcie znać co o nim myślicie. Starałam się szybko go skończyć byście długo nie czekali. 
Mam nadzieję, że znajdziecie też chwilkę by nominować prace do przeglądu. Niewielu grafików dodało notki w tym tygodniu, ale wierzę, że jakaś praca przyciągnęła waszą uwagę. 


Zasady zgłaszania prac


 1. Przegląd obejmuje okres od 20 do 27 kwietnia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 29 kwietnia do godz. 18:00. Aktualizacja pojawi się wieczorem (29 kwietnia)
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>

2 komentarze:

 1. nowy szablon jest świetny! kolory są niesamowite ♥

  do przeglądu nominuję:

  oreuis - bajkowe szablony

  wspaniały monochromatyczny szablon. bardzo podoba mi się kodowanie i układ.

  erenae - heartbeat graphic

  świetny, mroczny nagłówek. podziwiam pomysł na kompozycję całości. wykorzystane ornamenty tylko dodają całości tajemniczości. udana praca!

  erenae - heartbeat graphic

  kolejna bardzo mroczna praca. nagłówek ma wyjątkowy klimat, powiedziałabym nawet, że nieco złowrogi. uwielbiam wykorzystane kolory.

  OdpowiedzUsuń
 2. Erenae - heartbeat graphic Cięzko było zdecydować którą prace od Erenae wyróżnić, bo każda jest piękna. Wybrałam jednak ten nagłówek ponieważ uwielbiam mroczny klimat. Nagłówek ma piękne kolorki a napisy wtopione w tło oraz ramka strasznie mi się podobają.

  Oreuis - bajkowe szablony Uwielbiam ten szablon całym sercem. Strasznie podobają mi się nagłówek, jest mega oryginalny i przypomina okładkę. Kolory dopełniają tylko całość.

  Ariana - starved-souls Uwielbiam minimalistyczne szablony, dlatego nie mogłam go pominąć. Nagłówek jest bardzo przyjazny i pasuje do całości.

  OdpowiedzUsuń