Chat
zamknij

Konkurs majowy - sonda

Cześć!

17 maja zakończył się etap zgłaszania prac do konkursu majowego. Nie zawiedliście nas i otrzymaliśmy 9 propozycji nagłówków. Jestem zaskoczona, w jak wielu konfiguracjach udało Wam się użyć podane materiały, których zestaw - jak uważam - był twardym orzechem do zgryzienia. Gratuluję zatem już teraz każdemu, kto wykonał pracę na konkurs.

Poniżej przedstawiamy sondę, w której zadecydujecie o zwycięzcy. Aby oddać głos w sondzie należy zalogować się do swojego konta Google.


Zapraszamy do głosowania!



Sonda

Podglądy nadesłanych prac:

4 komentarze:

 1. Szkoda że nie ma większych podglądów albo chociaż linków bo ciężko wybrać konkretny nagłówek kiedy nie można go zobaczyć w oryginalnym rozmiarze. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podglądy prac w ankiecie można otworzyć w nowym oknie - pojawią się w pełnej krasie. Mimo to dodałam linki do podglądów także do posta. :)

   Usuń
 2. Ojejku, ale śliczne te prace! Aż ciężko wybrać faworyta. :D Żałuję, że nie udało mi się zrobić żadnej pracy, jednak może następnym razem coś zdziałam. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę każda praca jest inna, i każda równie piękna. Bardzo ciężko mi było dokonać wyboru. Życzę wszystkim aby wygrali!

  OdpowiedzUsuń