Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Konkurs majowy - WYNIKI

(c) Euleunge

To już czas! Czas poznać zwycięzców Konkursu Majowego!


Walka była zacięta, bardzo długo trzy autorki szły łeb w łeb w sondzie, jednak - na ostatniej prostej - wyłoniła się ta jedna jedyna, która zdobyła najwięcej głosów. W sondzie wzięło udział 26 osób, a punkty z ankiety były mnożone x2.

Przez 3 pełne dni jury przyznawało punkty dla każdej z prac. Każdy z 3 członków miał do dyspozycji 5 punktów dla każdej pracy, a więc uczestnik mógł zdobyć maksymalnie 15 punktów od jury. 

Poniżej przedstawiamy nie tylko zwycięzcę konkursu, ale też ogólne podsumowanie punktacji każdej pracy. 

Zwycięzca Konkursu Majowego

Shayen


Zdobyła 27 punktów swoim nietypowym podejściem do tematu, wspaniałym pomysłem i wykonaniem, tym samym zajmując 1 miejsce i zgarniając nagrody dla zwycięzcy: wywiad na Katalogu Grafików oraz dużą paczkę materiałów od Ariany.

Jury było zgodne w tym temacie: praca Shayen zasłużyła na pełne 15 punktów od załogi i  dodatkowo zarobiła 12 punktów z ankiety.

_______________________________________________

Jako jury chcielibyśmy wyróżnić także prace Elmo oraz Prettysmilex, które ex aequo zgarnęły 13 punktów od załogi KG i po 10 z ankiety. 

Poniżej przedstawiamy podsumowanie głosowania w ankiecie oraz jury:Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy - pierwsze miejsce jest w pełni zasłużone. ♥

Wszystkich uczestników, także zwycięzcę i wyróżnionych, prosimy o pozostawienie w komentarzu adresu mailowego do kontaktu. Już w weekend pojawią się u Was prezenty za udział! :)Bardzo dziękujemy za udział w konkursie.
Mamy nadzieję, że zobaczymy wiele takich wydarzeń na Katalogu Grafików! 
Być może kolejnym organizatorem będzie ktoś z Was? :)Z góry przepraszam, że wyniki pojawiają się dzień później, niż założyliśmy w Regulaminie. Ocena prac przez jury zajęła trochę więcej czasu niż zaplanowaliśmy. ;)

8 komentarzy:

 1. Gratulacje dla Shayen! Boska praca i zasłużona wygrana.
  Cieszę się, ze wyróżniliście również prace Elmo i PrettySmilex, bo należy im się <3

  Kurczaki, z tego co widzę w głosowaniu od jury - to chyba muszę popracować nad techniką do następnej tego typu zabawy. ;D
  Gratuluję też wszystkim uczestnikom, bo wszystkie prace były na prawdę super.

  A tymczasem...mój adres e-mail to: moherowa.smerfetka@gmail.com
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Moj mail: elmo_blogger@onet.pl
  Gratuluję Shayen :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwycięzcy jak i wszystkim, którzy brali udział :) Każdy zasługiwał na wygrana, ale to konkurs.
  Ja oczywiście jak zwykle z czasem się nie wyrobiłam i muszę sobie postawić cel, że w kolejnym konkursie wezmę udział! Trzymam za siebie kciuki :P

  Pozdrawiam i czekam na więcej :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję zwycięzcy.
  euleunge@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Oh, łał, oh, łał.
  Oh, łał.

  Patrzę i nie dowierzam. Autentycznie.
  Bardzo, bardzo ogromnie dziękuję! Oh, jeju. Jestem naprawdę zdziwiona, nie dociera to do mnie.
  A jednocześnie na moich ustach jest uśmiech. <3

  Dziękuję ślicznie za punkty przyznane przez jury (aż za maksa! po raz kolejny: oh, łał) i pozostałym 12 osobom. <3 I dzięki za gratulacje powyżej! c:
  Pierwszy raz zdecydowałam się wziąć udział w czymś podobnym, z przeświadczeniem, że nie mam szans, patrząc na inne genialne prace. Więc jestem zaskoczona. Gratuluję w tym momencie wszystkim uczestnikom! Bo każda praca była wspaniała!

  xo.shayen@gmail.com

  Pozdrawiam serdecznie! <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje dla zwyciężczyni :)

  Ostatnio miałam dość długą przerwę w tworzeniu, może następnym razem pójdzie mi lepiej (o ile będę mieć czas i motywację by cokolwiek robić, bo na razie z tym u mnie kiepsko ;c)

  gosiaczekt99@gmailcom

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój mail: erenae.erae@gmail.com
  Gratuluję Shayen jak i pozostałym osobom biorącym udział. Wszystkie Wasze prace były piękne :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy