Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Szablony Miesiąca

(c) Ariana

Cześć! Jestem nowy redaktorem bloga KG z czego się bardzo cieszę! Chciałbym wam powiedzieć coś o sobie abyśmy się lepiej poznali. Ale cały post nie będzie poświęcony tylko o mnie lecz dowiecie się o nowej serii!
Mam na imię Dorian i mam 15 lat. W ostatnich latach postanowiłem spróbować blogowania. Jednakże z mniejszym lub większym sukcesem mi się to udawało! Ostatnie 3 lata były dla mnie przełomowe. To właśnie przez te lata nauczyłem się obsługiwać Photoshopa i Sony Vegas. Oprócz pisania postów interesuję się grafiką. Jest to pasja z którą się nie roztaje. Od 5 lat tańczę taniec towarzyski i nowoczesny. To właśnie on pozwala mi się zrelaksować w trudnych momentach. Mam nadzieję, że sprostam zadaniom i polubicie moje posty!
Przychodzę do was z serią "Szablony Miesiąca". Będzie ona polegała na tym, że ja spośród wszystkich szablonów, które powstały w danym miesiącu wybiorę najlepsze. Będę oceniał nagłówek, efekty znajdujące się na nim i kolorystykę!

(c) Oreuis
Słuchajcie nie wiem jak wy, ale zakochałem się w tym szablonie od pierwszego wejrzenia! Pomysł na nagłówek świetny i jeszcze ta kolorystyka.
(c) Erenae
Czy tylko dla mnie w szablonie najważniejszy jest wygląd stron? Na pracy panuje mrok jednak można zobaczyć elementy światła, co daje znakomite połączenie!Gratuluje autorkom tych szablonów pomysłu i cierpliwości Bo nie od teraz wiemy, że robienie szablonów nie jest łatwe!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy