Chat
zamknij

Szablony Miesiąca

(c) Ariana

Cześć! Jestem nowy redaktorem bloga KG z czego się bardzo cieszę! Chciałbym wam powiedzieć coś o sobie abyśmy się lepiej poznali. Ale cały post nie będzie poświęcony tylko o mnie lecz dowiecie się o nowej serii!
Mam na imię Dorian i mam 15 lat. W ostatnich latach postanowiłem spróbować blogowania. Jednakże z mniejszym lub większym sukcesem mi się to udawało! Ostatnie 3 lata były dla mnie przełomowe. To właśnie przez te lata nauczyłem się obsługiwać Photoshopa i Sony Vegas. Oprócz pisania postów interesuję się grafiką. Jest to pasja z którą się nie roztaje. Od 5 lat tańczę taniec towarzyski i nowoczesny. To właśnie on pozwala mi się zrelaksować w trudnych momentach. Mam nadzieję, że sprostam zadaniom i polubicie moje posty!
Przychodzę do was z serią "Szablony Miesiąca". Będzie ona polegała na tym, że ja spośród wszystkich szablonów, które powstały w danym miesiącu wybiorę najlepsze. Będę oceniał nagłówek, efekty znajdujące się na nim i kolorystykę!

(c) Oreuis
Słuchajcie nie wiem jak wy, ale zakochałem się w tym szablonie od pierwszego wejrzenia! Pomysł na nagłówek świetny i jeszcze ta kolorystyka.
(c) Erenae
Czy tylko dla mnie w szablonie najważniejszy jest wygląd stron? Na pracy panuje mrok jednak można zobaczyć elementy światła, co daje znakomite połączenie!Gratuluje autorkom tych szablonów pomysłu i cierpliwości Bo nie od teraz wiemy, że robienie szablonów nie jest łatwe!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz