Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia [A]

(c)Calliste

Witam. Dzisiejszy przegląd głównie stworzony przeze mnie. Prac nie za wiele, ale za to nadrabiają jakością. Nie przedłużam i zapraszam na Przegląd! Follow the dream: Nagłówek według mnie ma coś w sobie. I chociaż bardziej wolę prace z kolorową koloryzacją to ta praca przyciąga mnie swoim spokojem, ładem. Nie wiem dokładnie czemu mi tak się podoba, ale to chyba nie chodzi o to ;) To, że praca tak na mnie działa jeszcze bardziej sprawia, że mi się podoba.
 oreuis: Piękna koloryzacja i kompozycja! Praca wygląda aż bajecznie. Bardzo podoba mi się napis, który jest wisienką na torcie. Tylko zaprawieni w boju weterani mogą pozwolić sobie na stworzenie takiego cuda :)

oreuis: Jestem ogromną fanką tego nagłówka. Idealna kompozycja i dobór stocków. Praca wygląda delikatnie i zwiewnie. Ma też cudowne kolorki przypominające o pięknej pogodzie, która nas rozpieszcza.  


oreuis: Podoba mi się prostota panująca na tym szablonie. Dominuje jeden odcień kolorów. Gadżety mają schludny wygląd. Bardzo udana praca.
3 komentarze:

  1. Faktycznie przegląd bardzo mocny jakościowo! Jako osobistego faworyta wskazałabym nagłówek Calliste - jest wspaniały, nietypowy i przemyślany. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za umieszczenie moich prac w przeglądzie ❤

    OdpowiedzUsuń
  3. O proszę, dziękuję za wyróżnienie szablonu. :) Oczywiście wszystkie prace są piękne, najbardziej jednak spodobał mi się pierwszy nagłówek Erenae z Emilią Clarke. Jest cudowny. <3

    OdpowiedzUsuń