Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia [A]

(c)Chingyu

Witajcie. Dzisiejszy przegląd powstał dzięki Wam, gdyż załoga Katalogu zrobiła sobie wolne. Znajdziecie tu rozmaite prace. Wszystkie zasłużyły na nominacje. Muszę Was pochwalić, bo nie dość, że graficznie reprezentujecie wysoki poziom, to jeszcze znajdujecie czas by udzielać się na Katalogu. To bardzo motywuje i zachęca do dalszego rozwijania się. Ma też do Was pytanie. Chcielibyście by na katalogu pojawiało się więcej postów integracyjnych? Jak tak, to czy macie jakieś propozycję? Chciałabym by Katalog nie był tylko miejscem gdzie możecie skomentować prace, od tego są przecież Wasze blogi :) 
Nie przeciągam i zapraszam do przejrzenia cudownych prac.
Aveline Gross: Chyba nie muszę tłumaczyć, dlaczego ten nagłówek zasługuje na wyróżnienie. Nutka nostalgii, romantyczności i tajemnicy, uzyskana może dzięki wtapiającej się w tło twarzy dziewczyny, może dzięki kolorystyce, a może dzięki tym "plamom" przypominające trochę jakby obłoki chmur? Praca przykuwa oko na dłużej, i choć nie ma tu zbyt wielu stocków, to jednak moje oko łapczywie przygląda się każdemu detalowi. Brakuje ostatnio takich prac, które tak oddziałują na obserwatora, że chwytają za duszę i pobudzają strefę emocji. Tak działa sztuka. :)Ariana: Zawsze będę podziwiać tych, którzy potrafią zmajstrować coś ładnego z anime. Ta praca jest świetna nie tylko pod względem technicznym - blend między grafiką a rysunkami jest perfekcyjny - ale także estetycznym.


Aveline Gross: No cóż, grafika ujęła mnie głównie połączeniem błękitnego koloru, w którym jest utrzymana niemal cała praca, oraz wyrazistej czerwieni pojedynczych elementów. Te róże są urocze, razem z innymi motywami gałązek liści (?) tworzą pewnego rodzaju okrągłą ramkę wokół modelki - bardzo ciekawie prezentuje się ten efekt. I oczywiście wygląd napisów również dosyć niekonwencjonalny. Ogólnie praca bardzo udana i chętnie zobaczyłabym dorobiony do niego css, szkoda bowiem, by taki nagłówek się "zmarnował". :D


euleunge: wygląda jak Norskeren <3Ariana: Piękny, minimalistyczny szablon z delikatnym kodowaniem i czytelnym postem. Wspaniały!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz