Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd Tygodnia [A]

(c)Trve Sezam

Witajcie. Niestety los tak chciał, że na Katalogu znowu jestem sama. Trochę to rujnuje moje plany na przyszłość związane z prowadzonymi na blogu seriami. Mam jednak też dobrą wiadomość. Nie chciałam już kręcić i zmieniać rzeczy, które nie tak dawno miały swój rework, dlatego od dzisiaj, aby przeglądy wyglądały jak należy, będzie mi pomagać moja siostra - euleunge. Odpowiadać będzie za nominacje szablonów podczas przeglądów. Może uda mi się też zmusić ją do publikowania czegoś więcej. nagłówki
Wasze nominacje:
Follow the Dream: Nagłówek mimo, że nie ma za dużo w sobie stocków to wszystko ładnie ze sobą gra i ma swój klimat. Koloryzacja jeszcze dodaje uroku wszystkiemu. Moim zdaniem coraz mniej jest takich prac, dlatego ta zasługuje na uznanie. 

Aveline Gross: Ajajaj. Czy wasza reakcja, gdy zobaczyliście ten nagłówek, była podobna? Zawsze będę podziwiała osoby, które potrafią tworzyć takie cudeńka, bo sztuka minimalizmu wbrew pozorom jest niesamowicie trudna (mówię też z własnego doświadczenia). Te gwiazdki wypełniające tło imitujące nocne niebo oraz dobór kolorów ciekawie łączą się z cytatem.


Uwielbiam ten nagłówek. Jest bardzo mroczny i tajemniczy. Podoba mi się kompozycja. Wygląda ciekawie. Nie mogę oderwać wzroku od tego co się dzieje na pracy. Mimo wielu elementów nagłówek wygląda spójnie. Kolorystyka i napis jak najbardziej na plus.

(c)oreuis
Od teraz to ja (euleunge) będę zajmować się szablonami w przeglądzie i mam nadzieję, że podołam temu zadaniu! Szczerze powiedziawszy to nie napracowałam się, bo postanowiłam wyróżnić tylko dwa szablony, ale obiecuję, że w następnym przeglądzie będzie ich znacznie więcej.

szablony
Szablon jest schludny i skromny, jednak niewiele mu potrzeba, bo skutecznie przyciąga uwagę starannością wykonania. Błękit nadaje delikatności i jest przyjemny dla oka.
Zacznę od tego, że to jest najpiękniejszy szablon jaki kiedykolwiek mogłam podziwiać! Nagłówek jest bezbłędny i ma świetne kolory. Samo patrzenie na takie cudeńko sprawia, że moja chęć do tworzenia szablonów spada do zera :)

1 komentarz:

  1. jejku, wszystkie prace są rewelacyjne, ale ostatni szablon skradł moje serce w całości i jestemn w nim maksymalnie zakochana <3

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy