Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia [A]

(c)Trve Sezam

Witajcie. Niestety los tak chciał, że na Katalogu znowu jestem sama. Trochę to rujnuje moje plany na przyszłość związane z prowadzonymi na blogu seriami. Mam jednak też dobrą wiadomość. Nie chciałam już kręcić i zmieniać rzeczy, które nie tak dawno miały swój rework, dlatego od dzisiaj, aby przeglądy wyglądały jak należy, będzie mi pomagać moja siostra - euleunge. Odpowiadać będzie za nominacje szablonów podczas przeglądów. Może uda mi się też zmusić ją do publikowania czegoś więcej. nagłówki
Wasze nominacje:
Follow the Dream: Nagłówek mimo, że nie ma za dużo w sobie stocków to wszystko ładnie ze sobą gra i ma swój klimat. Koloryzacja jeszcze dodaje uroku wszystkiemu. Moim zdaniem coraz mniej jest takich prac, dlatego ta zasługuje na uznanie. 

Aveline Gross: Ajajaj. Czy wasza reakcja, gdy zobaczyliście ten nagłówek, była podobna? Zawsze będę podziwiała osoby, które potrafią tworzyć takie cudeńka, bo sztuka minimalizmu wbrew pozorom jest niesamowicie trudna (mówię też z własnego doświadczenia). Te gwiazdki wypełniające tło imitujące nocne niebo oraz dobór kolorów ciekawie łączą się z cytatem.


Uwielbiam ten nagłówek. Jest bardzo mroczny i tajemniczy. Podoba mi się kompozycja. Wygląda ciekawie. Nie mogę oderwać wzroku od tego co się dzieje na pracy. Mimo wielu elementów nagłówek wygląda spójnie. Kolorystyka i napis jak najbardziej na plus.

(c)oreuis
Od teraz to ja (euleunge) będę zajmować się szablonami w przeglądzie i mam nadzieję, że podołam temu zadaniu! Szczerze powiedziawszy to nie napracowałam się, bo postanowiłam wyróżnić tylko dwa szablony, ale obiecuję, że w następnym przeglądzie będzie ich znacznie więcej.

szablony
Szablon jest schludny i skromny, jednak niewiele mu potrzeba, bo skutecznie przyciąga uwagę starannością wykonania. Błękit nadaje delikatności i jest przyjemny dla oka.
Zacznę od tego, że to jest najpiękniejszy szablon jaki kiedykolwiek mogłam podziwiać! Nagłówek jest bezbłędny i ma świetne kolory. Samo patrzenie na takie cudeńko sprawia, że moja chęć do tworzenia szablonów spada do zera :)

1 komentarz:

  1. jejku, wszystkie prace są rewelacyjne, ale ostatni szablon skradł moje serce w całości i jestemn w nim maksymalnie zakochana <3

    OdpowiedzUsuń