Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia

(c)oreuis

Cześć! Witam w tym upalnym dniu. Nie znoszę takiej pogody. Ciepełko ciepełkiem, ale preferuję gdy pada deszcz i jest chłodno. Wolę założyć bluzę by było mi ciepło niż cierpieć w lekkim ubraniu. Podczas ostatniego tygodnia na katalogu pojawiło się wiele eksperymentów. Ostatnim z nich była zmiana formy Przeglądów. Żeby jeszcze bardziej ją urozmaicić, postanowiłam połączyć wszystko co się dotychczas działo. Będziecie mieć możliwość nominowania prac + ja i Infinity dodamy własne propozycję. Zachęcam więc do typowania swoich faworytów!


Zasady zgłaszania prac

 1. Przegląd obejmuje okres od 25 maja do 1 czerwca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 3 czerwca do godz. 18:00. Aktualizacja pojawi się wieczorem (3 czerwca)
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>1 komentarz:

 1. Chciałabym zgłosić pracę: ERENAE
  Link do nagłówka: autor - Graficzny świat Erenae

  Dlaczego?
  Nagłówek według mnie ma coś w sobie. I chociaż bardziej wolę prace z kolorową koloryzacją to ta praca przyciąga mnie swoim spokojem, ładem. Nie wiem dokładnie czemu mi tak się podoba, ale to chyba nie chodzi o to ;) To, że praca tak na mnie działa jeszcze bardziej sprawia, że mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń